Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

'Eğlence' forumunda PaToJeN tarafından 15 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Evet arkadaşlar aşağıya meyve isimlerini yazıcam siz en sevdiğiniz meyveyi kendi kafanıza göre seçiceksiniz sonra en aşağıya kadar inin ve oradan secdiğiniz meyvenin karşısındaki yazıyı okuyun nasıl birisi olduğunuz yazıyor.(yanlız arkadaşlar yavaş yavaş aşağıya inin en aşağıda yazıor yazı )

Evet arkadaşlar.Aşağıdan en sevdiğiniz meyveyi seçin (kendi kafanızda işaretleyin yani Diyelim elma seviyorsun aşağıya inip elmanın karşısındaki yazıyı okuyorsun nasıl bi insan olduğunu anlıyorsun)

1.Elma
    2.Karpuz
    3.Kivi
    4.Mandalina
    5.Portakal
    6.Muz
    7.Çilek
    8.Erik
    9.Dut
    10.Armut

Evet şimdi yawaşca aşağıya inin.

Biraz daha inin.

az kaldı biraz daha

birazcık daha

cok az kaldı:f30:

1.Elma:Eğer elmayı seçdiyseniz siz elma seven birisiniz.
    2.Karpuz:Eğer Karpuzu seçdiyseniz siz karpuz seven birisiniz.
    3.Kivi:Eğer kiviyi seçdiyseniz siz kivi seven birisiniz.
    4.Mandalina:Eğer mandalinayı seçdiyseniz siz mandalina seven birisiniz.
    5.Portakal:Eğer portakalı seçdiyseniz siz portokal seven birisiniz.
    6.Muz:Eğer muzu seçdiyseniz siz muz seven birisiniz.
    7.Çilek:Eğer çileği seçdiyseniz siz çilek seven birisiniz.
    8.Erik:Eğer eriği seçdiyseniz siz erik seven birisiniz.
    9.Dut:Eğer dutu seçdiyseniz siz dut seven birisiniz.
    10.Armut:Eğer armutu seçdiyseniz siz armut seven birisiniz.

siz nasıl bırsey beklıyodunuz :f30:alıntıdır

2. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

:)
    Bende karakterimle ilgili bilgiler bekliyordum , bir baktım dutu sevdiğimi gördüm.
    Çok eğlenceliydi teşekkürler.

3. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

Saol yaa ben kivi sevdiğimi bilmiyordum gerçekten:f30:

4. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

aynen karakterimle ilgili bişi beklodum:Delmayı seviorum

5. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

hmmmmm:f20:
    demek ben çilek'i seviyomuşum....:)

6. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

Patojen şuan aklımdan geçenleri yazmıyorum ama yüksek seslen söyledim :f20:
    Dut, Erik seven birisin dedi bana yaaaaaa

7. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

Aslında kirazı severim ama o olmadı için dut dedim .Yapılan analiz inanilmazdı inanabiliyormusunuz dut seviyormuşum..:f73:

8. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

Hadi yaa sizlere öle mi dedi bana da karpuz seviyorsun dedi.Acaba doğrumu test etmem lazım.:D

9. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

Bende öyle ne çıkcak diye aşağı inerken, acaba ne olcak dedim, Bide aynen eğer dutu seçtiyseniz siz dut seven birisisiniz dedi. bana ya. acaba dutun resmi mi çıkcak felan zannettim ben. Çıka çıka ne çıktı ya. Doğru söylemek gerekirse bende nasıl biri olduğumu anlatıyor zannettim. Yinede paylaşım için tesekkürler Patojen. :f40:

10. Cevap: Sevdiğin meyveyi seç sonra nasıl birisi olduğunu öğren 100 de 100 deneyin :D

vay be inanılmaz erik seviyomuşum nerden bi:eek:ldi