Sevdiğin Erkeği Nasıl Unutursun

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Sitem tarafından 7 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Ben birisine aşık oldum aynı sınıfta değiliz ama o da beni tanıyor aynı binada oturuyoruz o bazen benim hoşuma gidecek şeyler yapıyor hediye alıyor ama bazense çok sinir bozucu oluyor anlamıyorum bu çocuğu sürekli bazı şeyler duyuyorum onun hakkında en yakın arkadaşımı seviyormuş bundan dolayı onu unutmak istiyorum ama malesef olmuyor ne zaman beni görse arkadaşı gibi elini omzuma atıyor çok sinir bozucu bir şey ben onu unutmak için ne yapmalıyım bilmiyorum

2. benim hikayem sizinkilerden biraz farklı yıllar sonra birini sevdim ben. en yakn arkadasm onu sevdigimi bile bile gidip onla ckti çok acılar çektim bn hergün ağladm hergün kendi kendime hayeller kurdum. bomboş hayalldr. o bni sevmiyo bana deger vermiyo bn onu severken kalbim acı çekerken bni ölüme yaknlastryo.. seni seviyorum selçuk herşeyden çok sevdim..

3. red

red

6 senelik ilişki bitti ve daha bir gün oldu ama bana bir yıl gibi geliyor çok acı çekiyorum ona dön diyemem çunku bu onun tercihi finallerim başladı 13 dersim var bir gram çalışmadım Allah ona hep huzuru mutluluğu versin ama dilerim evleneceği kimse bana hiç benzemesin, ona kızamıyorum demek ki nasibim değil.. Zaten kızsam da umrunda olmazdım herhalde ama şu konuda içim rahat ben ona hiç ihanet etmedim hayal bile etmedim ondan başkasını ve artık aşka inanmıyorum tamamen karaktermişi mühim olan ve bazı şeyler olmayınca olmuyormuş

4. siz yine iyisiniz karşılık bulmuşsunuz başında ya ben ne yapayım evli bi adamı sevdim onu karısından bile kıskanıyordum gece onunla uyuyo düşüncesi beni mahfediyordu . hala öyleyim 3 sene oluyor unutamıyorum onu untamıyorum. her gece konuşurduk bana acıdığı için kızmazdı düşünürdü hasta olsam kızardı yemesem kızardı ben onu görmedim bile ne elini tuttum ne dokundum o çoook uzakta oturup konuşma gibi bi imkanım bile yok şimdi ise beni görecek gözü yok ondada suç vardı bendede suç vardı ama ben herşeyi sevdiğim için yaptım . o ne için ysptı ne için yaşattlı bunları bana ona anlam weremiyorum beni sevmiyordu acıdığı için konuşuyordu ama o kadar iyi davranmasının nedeni neydi ???? şimdi beni görecek gözü yok heryerden engllemiş cvp vermiyor ve ben hala onu seviyorum kötü yeşler aklıma glmiyor yaptığı iyi şeyler geliyor.... en zoruda evli birini sewmk hiç bi alternatifin yok :(

5. Bizim ilişkimiz geçen yıla dayaniyo ilk ben onu hic sevmezdim hatta cikma surecimizde bile sevmedim ama o cok sevdi bi kac kotu aliskanligi yuzunden ayrildim unutamadi yollarimi kesti arkadaslariyla konusturdu ama inat ciktim tabi ama hala onu seviyodum :) ikinci cikmamiz bu yil kis mevsiminde oldu ozur diledi felan affetim tekrar cikmaya basladik onu cok seviyodum ama beni birakti ve beni bes kizla idare etti ne olursa olsun vazgecmedim gine sevdim bana ne yaparsa yapsin nasil biri olursa olsun sokemedim onu kalbimden ucuncu cikmamizda cok mutluyduk hic birakmayacagina soz verdi ama sozunde duramadi gine birakti gitti ben onu cok sevmistim be hala da seviyorum ama suan baska bi kiza askim diyo ben ondana askim lafini beklerken o baskalarina diyo ben uzuluyorum cunku bana askla bakacak gozleri bidaha hic goremiycem

#iyigeceler

6. Öncellıkle merhaba arkadaşlar bu duyguyu sadece 7 ay once yasadım evet sadece 7 ay ama bana 7 yıl gıbı geliyor neyse onunla 3 aydır konuşmuyoruz ve unutabıldıgım tek sey onun sesı sesını unuttum 3 aydır konuşmuyoruz ne arıyorum ne buluşuyoruz sadece resımlerıne bakarak hasret gıderıyorum ya resmen ona taptım ama artık benımle ılgılenmıyor kesınlıkle benı takmıyor hayatı bensız daha guzelmıs gıbı davranıyor hıc ortak noktamız yoktu :) sureklı kavga ederdık onunla herseyı konuşurdum ama o bana ıhanet ettı benı kandırdı bu yanlarını düşünerek bı nevzı unutuyorum belkı sabah kalktığımızda degılde kahvaltı yaparken daha sonra yatarken ve aradan 2-3 yıl gecınce bır ıkı günde bır hatırlıycaz onu oyuzden umudunuzu kaybetmeyın elbet bırgun unutursunuz...

7. Babaannemdeyim ve babaannemin binasında sevdiğim çocuk var onunla oyun oynuyoruz fln ama onu çok seviyorum onu unutmak için biriyle çıkıyorum.
    Ve bu gün yere düştüm bişeyim varmı dedi ve ikide bana bakıyo
    1.olarak ; nasıl unuturum onu
    2.olaral ; beni seviyor mu ???

8. TaM 5 ay olmuştu ama ilk başta onu hiç görmemiştim hep tehditleriyle cikiyod ve buluştuk ona öyle aşk oldumki ben kendimi unuttum sadece benim dünyam oydu annemi ailenin bile unutmuştur ona öyle bir yüz vermiştim ki iş işi geçti beni en yakın arkadaşından ayırıp onunla cikmaya başlamış tabi ben en son duydum sonra bizi tehdit etmeye başladı anneme benimle çıkarmisn dedi ve ben bunu duyunca yıkıldım ayrıldık şuan 2 ay geçmiş olabilir bilmiyorum ama onu çok özledim ve haladasevmiyorum galiba ama aklimadan cikmiyo napsam neetsem cikmiyo napicam ben çok caresiz im unutmak istiyorum onu sanki hiç tanimamis gibi ama olmuyo yardım edin bana nasl unuturum

9. Bende çok sevdim ama değmiyor işte bir an ansızın geldi aşık oldum sonra aradan zaman geçti oda seviyorum dedi bnce duygularından emin değildi sonra oynattım dedi hevesi geçsin diye çıktım dedi her seferinde canımı yaktı her gün ağladm onun için aynı sınıftaydık hatta önümde oturuyordu bir gün hoca yerleri değiştirdi ben tabi kahroldum saten önümdeyken zar zor konuşuyodum şimdi hiç konuşamam diye düşünüm güne ağlayarak başlayıp ağlayarak bitiriyordum şimdide öyle onu her şeyden çok seviyorum ilk defa böyle hissediyorum onun için değiştim gibi bir şey oldu önceden çok sinirli agresif birydim şimdi çok iyi biri oldum ama ne yaparsam yapıyım unutamıyorum sevmiyorum diyo ama bnle her zaman konuşuyo anlamıyorum ne yapmaya çalıştığını sizce ne yapmaya çalışıyor ?

10. Ben hayatımda ilk defa aşık oldumm ve çok acı çekiyorum onu bırakamıyorum ayrılamıyorum ondan biz çok tartışıyoruz çok üzüyoruz birbirimizi ve sonunda ayrıldık. Boş yere hemde şimdi düşünüyorum bn onsuz nasıl yapacam onunla çoğu kez ayrıldığımız da ne uyuya biliyrm nede yemek yiyebilyrm şimdi de aynıyım ölüyorum ben çokk aşığım ben ona keşke allahım canımı alsaydı bn onsuz bi hiçim artk o benim olmyacksa inşş bn ölüp giderim yarabbi sen büyüksün eğer bnm kaderimde sevdiğim insan olmycksa şimdi al canımı gitsin bn onsuz geberiyim daha iyi çokk seviorum seni hemde çok nasıl unuturum seni seninle geçirdiğimiz o güzel günler bir bir gözümn önünde sen benimsin. Benden başkasına yar olursan dayanamam ben buna çoookkk özlüyorummmm seniii ne olur artık tartışmylm dön bana artk hiç bi zmn bn sana yaln söylmdm hep dediğini yaptımmm çünki ilk defa aşık oldum ben sen bni çok üzdün evet ama yinede senden vazgeçemiorum içimi açamıyrm sana dertleşemyrm çnki bu konularda hep çekiniyorum senden nedenini Bnde bilmyrmk seviyorum bn seni yakışıklım inş sen benim olursunnn benim olmasan bn yaşayamam ölürüm öldürürüm kndimi kurban olurum ben sanaaaa sana deliler gibi. Aşığımmm. MH m h mh mh .

11. sad

sad

Kardeşlerim asıl aşk Allah a olan aşktır yani ilahi aşk eğer sevdiğiniz kişi sizi Allah a yakınlaştryrsa ne güzel bekleyin nasipse kavuşrsnz ama eğer Allah tan uzaklaşiyrsnz bırakın beklemeyi n bile o sizin imtihanınzdr ve aşk acısı da yaptğnz zinalarn bu dünyadaki cezasdr unutmayın... Uzaktan sev dedi üstad uzaktan sev ki sevgin imana dönüşsn . Sevgimizin imana dönüşmesi dileğiyLe .d