Sevdiğin Erkeği Nasıl Unutursun

Konusu 'Soru Çözüm' forumundadır ve Sitem tarafından 7 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Sitem Üye

sevdiğin kişiyi nasıl unutursun

Eski sevgiliyi unutma yolları

İşte eski sevgiliyi unutmayı kolaylaştırmak için bazı öneriler..

1- Arkadaşlarınla konuş
    Unutma ilk ayrılık acısını yaşayan sen değilsin. Arkadaşların, aile fertlerin ve daha çevrendeki bir çok kişi, en az bir kez yaşamıştır bu olayı! O halde neden onlardan yardım almıyorsun? Konuştukça açılacak ve duygularını daha iyi tahlil etme fırsatı bulacaksın.

2- Gerçek duygularını test et
    Yaşadığın gerçek bir aşk mıydı, yoksa sadece fiziksel bir çekim mi? Bunu test etmek için biraz geç olabilir ama eğer hissettiklerin sadece bir çekimse bunun zaten geçici bir şey olduğu bilmelisin. Onu görmediğin zaman giderek azalacağından ve bir gün son bulacağından emin ol.

3- Görmemeye çalış
    Ne demişler: “Gözden uzak olan gönülden ırak olur.” Her ne kadar ayrılığın ilk günlerinde aklından kolay kolay çıkmayacak olsa da, onu uzun zaman görmediğinde unutacağını bilmelisin. Bu nedenle onun olması muhtemel yerlere gitmemeye çalış. Hatta mümkünse, aynı arkadaş grubundakilerle bir süreliğine ilişkilerini askıya al.

4- Ailene zaman ayır
    Sevgilin varken, ailen yüzünü görmeye hasretti. Şimdi onlara bir güzellik yap ve sevgiline ayırdığın zamanı onlara ayırmaya çalış. Dinginlik, huzur, güven hepsi bir arada! İlk zamanlar biraz sıkılır gibi olsan da, zamanla çok hoşuna gideceğinden emin olabilirsin.

5- Onu arama
    Elin hep telefona gitse de bundan vazgeç. Özellikle de terk edilen taraf sensen. Bu ilişkinizi gereksiz yere uzatmaktan ve ikinizin de daha çok üzülmesinden başka bir işe yaramaz. Kendine hakim ol ve ne olursa olsun onu aramamaya çalış. Zamanla bu duruma alışacaksın.

6- Eğlenmene bak
    Sanki sadece sevgilinle birlikteyken eğlenebilirmişsin düşüncesinden vazgeç. En yakın arkadaşlarınla dışarı çık, sinemaya git, bowling oyna, kırda piknik yap... Emin ol, bundan da çok zevk alacak ve sevgilin olmadan da keyifli vakit geçirebileceğinin farkına varacaksın.

7- Ona ait olan eşyaları ortadan kaldır
    Fotoğraf, mektup, ya da sana aldığı bir hediye... Ondan geriye kalan her şeyi ortadan kaldır. Böylece onunla ilgili anılarının depreşmesini önlemiş olursun. Ama sakın hiçbirini imha etme. İleride onlara baktığın zaman acı çekmeyeceğin günler de gelecek.

8- Zamana bırak
    “Zaman her şeyin ilacıdır” derler. Ayrılığın ilk günlerinde çok acı çeksen de, zamanla aklına bile gelmeyeceğinden emin olabilirsin. Bunun için üzülmene ve kendini yıpratmaya değmez.

9- Hobilerini geliştir
    Onu kafandan uzaklaştırman için en iyi yollardan biri de yeni hobiler edinmen ve kendine bol bol zaman ayırman. Böylece onu düşünme fırsatını bulamayacaksın. Özellikle arkadaşlarınla birlikte yapacağın spor aktiviteleri çok işine yarayabilir.

10- Olumsuz yönlerini düşün
    İlişkiniz boyunca mutlaka hoşuna gitmeyen davranışları olmuştur. Onu özlediğin zamanlarda birlikte geçirdiğiniz güzel anlar yerine, olumsuz yönlerini düşünürsen onu daha kolay unutabilir, hatta nefret bile edebilirsin.

alıntı

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Sevdiğin Erkeği Nasıl Unutursun

ben cok sevdim onun icin herseyi yapardim...ama bugün anladimki o bana hic deger vermiyormus beni hic üzmezdi ben üzülünce o da üzülürdü biz daha sevgili olmadan önce ..ama biz sevgili olduktan sonra hersey deyisti cok zor olsada sizin dediklerinizi yapmaya caliscam cok tesekür ederim
  3. Misafir Ziyaretçi

çok şey yaşamadm belkı 6 ay olsa da ... hersey bı yere kadarmış . Onu kendmden cok svdm haddnden fazla da deqer verdm , büyüttüm qözümde onsuz yapamam vazqecemem dedm nefes alamam ya bana ne derse desn kabulmdr dedm yuttum .. Her dedqnı yaptm bana ters olsada yaptm yapmadqm seyı yaptm aileme bıle yalan söyledm ne için kocaman bı hıc ıcın ... Evet suan cehennm qibi yüreqm nere qtsemde unutsam diyrm ne yapsamda slsem dıyrm bı mucize olsa da untsam dıe beklyrm ama olmuyr ve benm yaşamk için sebebım de yok sanırım cünkü sewncmı hevesımı de aldı bnden asıl şimdi nefes alamıyrm ve ölüm bnden uzak deql de ... ama sunu bil sewqili ben sana hakkımı hiç bı zman helal etmyrm etmıcemde benm ahımı zaten aldın nasıl mutlu olablcen kı bi qenc kızın tüm hayllernı yok ettin bu senı mutluumu edcek sanıysn sanmaya devam et ama artık ben yokum Siz siz olun da sakın karsınzdakıne sizsz yapamam vazqecemem nefes alamam deyıptı kendnzı düşrmeyn çünkü bu bişe ifade etmyr artık ... (cqdm)
  4. Misafir Ziyaretçi

bende birisini çok sevmiştim ama o bende ayrıldı benim üstüme 3 kişiyle çıktı ama ben hiç kimse ile çıkmadım.çıkalı tam 1 yıl oldu..Ama onu unutamadım.o beni umursamıyor bile onu nasıl unutcam...
  5. büyülüfnr Ziyaretçi

4 yıl... benden uzakken bile sevdim onu. görmeden , sesini duymadan sevdim. artık kokusunu , parmaklarını o gözlerinin gulusunu bana bakislarini aşkım deyisini unutamam. deniyorum ama kesin cozum olmuyo. cok ozluyorum elim telefonda mesaj gelmesini umutsuzca bekliorm :( ne yapmaliyim ? :(
  6. Misafir Ziyaretçi

tam 10 ay 10 gün olmuştu. ben derdim onsuz yapamam nefes alamam diye çok sevmiştim ben her istediğini yapmamam rağmen tek birşey için ayrıldı benden beni çok sevmesine rağmen.. zamana bırakmaktan başka çözüm yok eğer ben onu unutamam beni sevdiğinden eminim diyorsanız sizi aramsını bekleyin ve güzelce oturup konuşun duygularınızın yanında mantığınızla birşeyleri çözmeye çalışın benden tavsiye ... serhat seni çok seviyorum
  7. Misafir Ziyaretçi

onu hiç yüzünü görmeden sevdim dur bi dk sevmedim resmen taptım...kabülüm hatam çok...üzdüm seni sen de beni...bana bi şans verseydin keşke...yüzünü bi kere bile görmedim elini tutmadım gözlerine bi kere bile 1 yıl olmasına ragmen ah sevdigim seni hala unutamadım...biliyor musun su an bile kendimi suçluyorum...sana asla kıyamıyorum ve seni seviyorum (fatma)
  8. Aşk bedirhan Ziyaretçi

Arkadaşlar ben sevdiğim erkekle aynı okuldayız fakat aynı sınıfta değilim o başkasını seviyor o beni tanımıyor bile onu o kadar çok seviyorum ki unutmayı denedim ama unutamadım yardım edin :(
  9. merhaba arkadaşlar ben bi çocuğu seviyorum ve oda beni sevio sanırım emin değilim ancak hissediyorum onu okulda gördüğüm kalp atışlarım hızlınıyo istemsiz çığlık atıyorum kendime engel olamıyorum ve ayrıca o bana çıkma teklifi etmişti ancak o zamnlar onu tanıımyordum ama şimdi ona AŞIĞIM evet onu çok seviyorum ne yapabilirim acaba

Benzer konu başlıkları: Sevdiğin Erkeği
Forum Başlık Tarih
Bunları biliyormusunuz Sevdiğin Erkeği Mutlu Etmenin Yolları 7 Mayıs 2012
Kısa Bilgiler Sevdiğin Erkeği Nasıl Etkilersin 7 Mayıs 2012
Pratik Bilgiler Sevdiğin Erkeği Elde Etmenin Yolları 7 Mayıs 2012
Güncel Bilgiler Sevdiğin Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları 6 Mayıs 2012
Güncel Bilgiler Sevdiğin Erkeği Nasıl Elde Edersin 6 Mayıs 2012