Sevdiğim kıza nasıl evlenme teklif edbilirim?

'Kadınca' forumunda E-Can tarafından 20 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Büyük gün yaklaşıyor mu? Artık o soruyu sormaya hazır mısınız? Bu yazımızda evlilik teklifi yapmaya hazırlanan damat adayları için müstakbel eşinizin her zaman hatırlayacağı (iyi şekilde!), sizin gözlerinizin kararıp, dilinizin tutulmasını önleyecek bazı tavsiyeler bulacaksınız. İkinizin hayatı boyunca unutamayacağı evlilik teklifi anında ev ödevinizi mutlaka yapmış olmanız gerekiyor. Asla unutulamayacak evlilik tekliflerinin her zaman pahalı olması gerekmez. Kendi bütçenize göre, büyük veya küçük bir tek taş yüzük aldınız ise işte size romantik evlilik teklifleri ile ilgili birkaç fikir.

  Mum Işığında Bir Yemek
  Dışarıda romantik bir yemek düzenleyebileceğiniz gibi tercihen kendi evinizde (eğer yapabiliyorsanız) kendi hazırladığınız bir yemek sırasında, mum ışığında evlilik teklifini yapabilirsiniz. Yemeğin sonunda şampanya kadehinin içine (veya herhangi bir içecek olabilir, açık renkli bir içecek olması önemli çünkü yutmaması için! Tek taş yüzüğü görmesi gerekiyor) yüzüğü koyabilirsiniz ya da kırmızı bir kurdele ile kadehin sapına bağlayabilirsiniz.

  Fotoğrafına Yüzük Ekleyin
  Ellerinin göründüğü bir fotoğrafına photoshop’la (fotoğrafçılarda da yaptırabilirsiniz) aldığınız tek taş yüzüğü ekleyip “en sevdiğim fotoğrafın bu” diyerek verebilirsiniz. Parmağındaki yüzüğü gördüğünde benim “böyle bir yüzüğüm yok ki” dediği sırada teklifi yapabilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Eylül 2014
 2. teşekkürler e-can
   
 3. Teşekkürler can :f106: esir oldum buraya
   
 4. Teşekkürler Oğlum

  Oyuncakla Verin
  Evet kabul edelim. Kadınların yaşı kaç olursa olsun şu pelüş oyuncak hayvan sevgisi bitmez. Sizde evlilik teklifi yaparken bundan yararlanabilirsiniz. Seveceği bir pelüş oyuncak alın ve kurdeleyle boynuna yüzüğü bağlayın. Tek taş yüzüğü gördüğü sırada teklifi yapabilirsiniz.

  Scrabble Oynarken
  Ev oyunlarına meraklıysanız, scrabble oynarken içeri gittiği bir anda “Benimle Evlenir misin” yazabilirsiniz. Yüzüğü yakın bir yerde saklayın.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Eylül 2014
 5. İnternet Üzerinden
  Kişisel bir web sayfası oluşturun ve açılış sayfasında müstakbel gelinin fotoğrafı ile açılmamış bir yüzük kutusu fotoğrafı koyup üzerine “benimle evlenir misin” yazın. Adresi ona gönderebilir ya da beraber internette geziyorken sitenizi açabilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Eylül 2014
Yükleniyor...
- Sevdiğim kıza nasıl Forum Tarih
Bir Gün Sevdiğimi Anlayacaksın Şarkı Sözü Şarkı Sözü 22 Aralık 2012
Günaydınım Narçiçeğim Sevdiğim Şarkı Sözü Şarkı Sözü 14 Ekim 2012
Sıla Zor Sevdiğimden Şarkı Sözleri Vaveyla 2012 Şarkı Sözü 10 Ekim 2012
Hangi Dağın Ardındasın Sevdiğim Sözleri Şarkı Sözü 1 Mayıs 2012