Servet gidiyor Sercan geliyor

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 11 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. [​IMG]

    Transfer yetkisini eline alan Adnan Sezgin, ilk operasyonu Bursa cephesinde başlattı. Sarı-Kırmızılılar, Servet Çetin-Sercan Yıldırım takasını gerçekleştirmek üzere...

    Sarı-Kırmızılı kulüpte futbolun yeni patronu Adnan Sezgin, transfer çalışmalarına hız kazandırdı. Sezgin, Başkan Adnan Polat’la birlikte, Galatasaray Adası’nda şampiyon Bursaspor’un patronu İbrahim Yazıcı’yı konuk etti. Taraflar burada Servet Çetin’in transferini konuşurken, karşılıklı tekliflerle görüşmenin seyri değişti. Cim Bom’un 4 milyon Euro bonservis bedeli istediği Servet için, Bursaspor 2 milyon Euro’dan yukarı çıkmayacağını bildirdi. Bunun üzerine Sezgin bir başka hamle yapıp, golcü transferi çerçevesinde uzun süredir kadroya katmak istedikleri Sercan Yıldırım’ı işin içine katarak takas önerdi. Genç forveti elinden çıkarmak isteyen Yeşil-Beyazlılar da bu öneriye sıcak bakıyor. Mutabakat sağlanırsa, Galatasaray Sercan’a karşılık bir miktar para ile Servet’in bonservisini Bursa’ya verecek.

    Sırada Volkan Şen var
    İki kulübün de bu transfer girişimini kısa süre içinde sonlandırmak istediği, tarafların daha sonra da Volkan Şen için bir araya gelebileceği ifade edildi.
     
Yükleniyor...
- Servet gidiyor Sercan Forum Tarih
Pargalı İbrahim Paşa'nın Serveti Osmanlı Tarihi 14 Mart 2013
Ferit Şahenk serveti ne kadar Hakkında bilgi 23 Ocak 2012
Yalan Dünya Servet Resimleri Resimler 30 Aralık 2011
mülk ve servetinle övünme Dini Konular 15 Aralık 2011