Sertifikalı Eğitim Programları Sizce Faydalı mı?

'Zaman Tüneli' forumunda YAREN tarafından 24 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

?

Sertifikalı Eğitim Programları Sizce Faydalı mı?

1. Evet,özgeçmişime yeni sertifika eklemek isterim

2 oy
    20.0%
  2. Yerine ve kurumuna göre önemi değişir

6 oy
    60.0%
  3. iş hayatında önemli olduğunu düşünüyorum

2 oy
    20.0%
  4. Hayır bir faydası olduğunu düşünmüyorum

0 oy
    0.0%

1. Okul sonrasında ve iş yaşamına başlarken özgeçmişinizde eğitim programları sertifikaları olmasını önemser misiniz? Sertifikalı eğitim programları sizce faydalı mıdır?

1) Evet faydalıdır, özgeçmişime yeni sertifikalar eklemek isterim.
    2) Yerine ve kurumuna göre önemi değişir.
    3) Mülakatlarda ve iş hayatında da bu sertifikaların çok önemli olduğunu düşünüyorum.
    4) Hiç bir faydası olduğunu düşünmüyorum.

2. Cevap: Sertifikalı Eğitim Programları Sizce Faydalı mı?

Yerine ve kurumuna göre değişir diyerek katılıyorum ankete =) İş bulma ve kariyer açısından gerekli görüyorum, elbetteki akademik eğitimin yanında sertifikalı eğitim olmak koşuluyla =)

3. Cevap: Sertifikalı Eğitim Programları Sizce Faydalı mı?

Bence yerine ve kurumuna göre önemi değişir.2 yıl önce ufak bir darbeden dolayı dişimde sorun yaşamıştım.Çok sık diş kontrolüne gitmesem de hakkında olumlu şeyler duyduğum bir doktordu.O yüzden tercih ettim.Dişçi koltuğunda gelmesini beklerken,duvarlardaki sayısız sertifika dikkatimi çekti.O kadar ki duvarda yer yok.:)Çoğunun ne olduğunu okumadım bile... 15 günlük bir seminer sonrası bile sertifika almış.:f196:

Sonuç;Çok güvenle tercih edebileceğim,hasta doktor ilişkisini son derece iyi kavramış biriydi.Ayrıca hiçbirşey hissetmedim.;)Eli de çabuktu. :)

Gelelim o doktorun çalıştığı kliniğe;belki o sayısız sertifika onlar için önemlidir ve doktorlarını o sertifikalara göre tercih ediyorlardır.:f196:Bilemiyorum...

4. Cevap: Sertifikalı Eğitim Programları Sizce Faydalı mı?

valla bitane aldım devamı gelir inşallah geleceğeme faydası olur ümidindeyim

5. Cevap: Sertifikalı Eğitim Programları Sizce Faydalı mı?

Yerine ve kurumuna göre önemi değişir diyorum :f40: ..!!

6. EMİRARDA

EMİRARDA Yasaklı

Cevap: Sertifikalı Eğitim Programları Sizce Faydalı mı?

Eğitim muhakkak faydalıdır.