Sert Mesajlar

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 6 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

1. Güzel Sert Mesajlar

oLmayan Duygularınla sevmişsin beni ben ise senden neler beklemişim yanarım halime yanarım seni sevdiğime yanarım.

Yaramayan Bir Duygu Çemberisin Etrafımda Sinirlerimi Germe Fazla üzerim Senin EN Sonunda..

Kime Yalan Sözlerinle Mutluluk Seviyorsan Oda Seni gerçek mutluluklarla insan Etmeye Çalışsın..

Öfkem son bakişimda sakli bir tokat atip gitmek vardi ama ona da degmezsin

Bu akşam yollarda hep yalnız başıma acılar içimde hep sensiz gezdim lanetler yağdırıp senin aşkına kalbimdeki sevgini 'kurşuna dizdim'

Çıkma Karşıma Sakın üzerim Seni Yalancı Aşkım, Sözlerinle Sana mutluluklar Bakma Arkana iyi yolculuklar!

Kimse için ağız bükmedim kimseye eyvallah demedim hayat benim hayatım kendime göre yazarım kendime göre oynarım.

Yarınları Sensiz Yaşamak Seninle Yaşamaktan Daha Güzeldir!

Hergün isyanım var benim kadere,ne öldürdü ne güldürdü bir kere. Cehennem dertleri var cennetimde. Ben yaşarken ruhum öldü içimde

Sertleşmiş Duygularımı Yumuşatmaya Çalışma Nasır Tutmuş Kalbimi Açmaya Kalkma Hayal Kırıklığına Uğrarsın Sonra!

Kimse Gelmesin Peşimden Ben giderim Dertlerimle..

Tükürülecek okadar surat varken yerlere tükürmeyin!

Hayatıma Karışma! benim Hayatıma Yazılar Yazma! ismimi kuLLanma üzülürsün sonra!