Seren Serengil ile Evlenir misin?

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 29 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Seren Serengil ile Evlenir misiniz?
  [​IMG]
  Seren Serengil yeni bir proje ile Show Tv ekranlarında!..Seren Serengil İle Evlenir Misin? adlı program 31 Ocak Pazartesi günü Show Tv ekranlarında başlıyor!

  Evlenmek isteyen genç yaşlı herkesi Show TV ekranlarında buluşturacak olan Seren Serengil, yeni birlikteliklere imza atacak. Hazırlamış olduğu sürprizlerle izleyici karşısına çıkacak olan Seren Serengil, sıra dışı bir evlilik programıyla izleyici karşısında olacak.

  Caner Erdem yönetimindeki Show Tv İç yapımlar ekibi tarafından hazırlanacak olan “Seren Serengil İle Evlenir Misin?” programı yine çok konuşulacak gibi görünüyor

  Evlenmek isteyen genç, yaşlı,kadın, erkek herkesi; tüm adayları ekranda taliplileriyle buluşturacak, dertlerini dinleyecek olan sanatçı, program içinde yayınlanacak çok özel vtr’ler, canlı telefon bağlantıları ve sürprizleriyle ekran başındaki milyonlara keyifli, güzel, mutluluk dolu anlar yaşatacak.

  “ Seren Serengil İle Evlenir Misin? ” 31 Ocak Pazartesi günü saat 09.30’da canlı yayınla Show Tv de izleyicilerle buluşuyor..
   
Yükleniyor...
- Seren Serengil Evlenir Forum Tarih
Seren Serengil Kimdir, Resimleri Biyografi 31 Ağustos 2012
Seren Serengil Onur Barış Aşkı Magazin haberleri 5 Ağustos 2011
Seren Serengil Ben adamı ayrılırken tanırım Şarkısı Şarkı Sözü 24 Kasım 2010
seren serengil -ben adamı ayrılırken tanırım albümü 2011 Medya Bölümü 12 Kasım 2010