Seray Sever Kimdir,

'Biyografi' forumunda Merve tarafından 20 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Seray Sever Hayatı

  Seray Sever Biyografisi


  27 şubat 1973 İstanbul
  Üniversite yıllarının başında hobi amaçlı reklamlarda oyuncu olmak için Neşe Erberk ile görüşen Seray Sever, 1990 yılında Kahraman Afyonoğlu'ndan gelen teklif üzerine TRT'de "Popstar" isimli müzik eğlence programının sunuculuğunu üstlendi. Mustafa Mayadağ'ın yönetmenliğinde gerçekleşen program üç yıl sürdü.

  1997 yılında, Atv'de "Sabah Şekerleri"nde programını sunmaya başladı. Daha sonra Erhan Yazıcıoğlu ile Seç Bakalım, Orhan Boran'la "Atv'de Pazar" ve Show TV'de yayınlanan yönetmenliğini Uğur Aksay'ın yaptığı "Şans Kapıyı Çalınca" adlı yarışma programında görev aldı. 2002'de, Show TV'de yayınlanan ve büyük ilgi çeken dizi film Dadı'da başrolde oynadı. Aynı yıl, Show TV'de yayınlanan "Ev Hali" isimli dizi, Atv'de "Aşk Olsun" isimli program, "Dolunay Katili" isimli tiyatro oyunu ve pek çok reklam filminde oynadı. Daha sonra, 2002 yılının Aralık ayında "O Şimdi Asker" isimli sinema filminde rol aldı.

  2003 yılında, Kurtlar Vadisi isimli dizinin ilk 22 bölümünde oynadı. Ayrıca, TRT'de "Esir Şehrin İnsanları" ile Show TV'de "Krypton" isimli yarışma programda yer alan Seray Sever, Kanal D'nin "Popstar" isimli yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

  2004 yılında Kanal D'de "Turkstar", Atv'de "Ünlüler Çifliği", Star TV'de "Tatil Aşkları", Birol Güven'in "Çocuklar Ne Olacak" isimli dizisi ve Hakan Yılmaz ile birlikte "Sevgili Karım" adlı tiyatro oyununda rol aldı.

  2005'de Atv'de "Ünlüler Çiftliği", Star TV'de Yasemin Yalçın ile "AB'nin Yolları Taştan" isimli dizi, Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini yaptığı "Banyo" isimli sinema filminde rol aldı.

  5 yıl boyunca Cosmopolitan dergisinde "Seray Sever'le Baş Başa" köşesinde röportajlar yaptı. Ali Atıf Bir ile birlikte, Cine 5'de, her akşam canlı yayınlanan "Başka Yerde Yok" programını sundu.

  Türkmax da Seray Sever ve Erkekler ile Atv de Metin Şentürk ile birlikte Sabahın Körü programlarını sundu.Yine Türkmax'da Oktay Kaynarca ile birlikte yönetmenliğini Birkan Uz'un yaptığı "Herşey Dahil" adlı talk show programını sunmuştur.  kaynak:gazetevatan
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Ağustos 2012
Yükleniyor...
- Seray Sever Kimdir Forum Tarih
Seray Sever diyeti (3 ayda 10 kilo verdiren diyet) Sağlıklı Beslenme ve Diyet 18 Haziran 2011
28 Temmuz Seray Vural Sen Gidince Şarkısı Sözü Medya Bölümü 28 Temmuz 2012
Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin Şarkısı 30 Haziran Şarkı Sözü 30 Haziran 2012
Bir Şarkısın Sen Seray Vural Kimdir Hakkında bilgi 30 Haziran 2012