Seni Unutmadık Uğur

'Kısa Bilgiler' forumunda KinG tarafından 28 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. KinG

KinG Admin

SENİ UNUTMADIK UĞUR

Tarih 16 şubat cuma 2007 haince aramızdan aldılar.
    henüz 24 yaşında hedefleri ve hayalleri olan biri,çalışkan çevresine karşı saygılı ve dürüst.
    16 şubat cuma günü Askere gidecek olan arkadaşıyla taksimde eğlenmeye gittiler.
    Gece saat 01.00 civarında eve döndüler evlerinin sokağında sopalı ve bıçaklı bir grup önünü kesti
    sorgusuz sualsiz sadece başka birine benzetildiği için Ailesinin gözü önünde feci şekildi öldürüldü.

21 Şubat 2007 çarşamba Hürriyet gazetesinin Baş sayfası:

11'inci bıcaktan sonra pardon

Uğur Korkulu (24) evinin önünde bıçaklı bir grubun saldırısına uğrayarak öldürüldü.Saldırganlar, 11'inci bıcak darbesinden sonra
    ''Yanlış kişiymiş'' diyerek olay yerinden kaçtı.
    Eğlence dönüşü Kabus
    Bir tekstil şirketinde müşteri temsilcisi olarak çalışan Uğur Korkulu ile arkadaşı barış elver,Cuma akşamı Taksimde eğlendikten sonra
    Bağcılardaki evlerine dönerken,yolları 6 kişi tarafından kesildi.Elleri bıçaklı saldırganlar,iki arkadaşı kovalamaya başladı.
    YAPMAYIN BİZ DEĞİLİZ

iki kişi başka sokağa kaçan barışın peşinden koşarken 4 kişi uğuru evinin girişinde yakaladı.
    Kalbinden,böbreklerinden ve bacaklarından 11 kez bıçaklanan uğur hayatını kaybetti.barış ise peşinden koşanların kendileri olmadığını inandırdı.

ŞAPKA KAŞKOLLU KAMUFLAJ

Çığlık üzerine sokağa fırladığında kardeşini kanlar içinde gören Çiğdem Korkulu,şapkalı,ağızları kaşkol ile bağlı iki kişinin
    ,kardeşini bıçaklayanlara ''Bunlar değilmiş,Yanlış kişilere saldırdık dediklerini duydu. HÜRRİYET GAZETESİ

Evet Yaklışık 1.5 yılı geçti seni unutmadık uğur.Kendisi forumdas.net üyelerimizdendi.olaydan bir hafta önce cep telefonum daki
    müzikleri dinlerken fincanın etrafı yeşil türküsünü çok beğendi.Bu türküyü bana akşam Msn den gönderirmisin dedi.
    Akşam Msn ye geldi türküyü istedi gönderdim bağlantı sorunundan dolayı bir türlü gönderdiğim türkü kendisine ulaşmadı.
    Ertesi akşam tekrar geldi ölmeden 1 gün önce.
    Bana türküyü gönderirmisin dedi,defalarca denememize rağmen bir türlü ulaşmadı kendisine.
    Sağlık olsun yarın gönderirsin dedi.
    Ama ertesi gün Msn sini açmadı açamadı açtırmadılar.
    Aramızdan ayrıldığı günün ertesi çok sevdiği türküye yukarıdaki çalışmayı yaptım.
    Seni unutmadık unutmayacağız Uğur Mekanın cennet Olsun.
    Cenazede Bizleri yanlız bırakmayan Lider abi ve ethiopia abiye teşekkürler.

YAREN bunu beğendi.

2. inanın şu nada tüylerim diken diken içim buruk ve çok üzgünüm ama rabbimden gelen ecele boynumuz kıldan ince evet şehir eşkiyaları tarafından hunharca bıçaklanarak öldürülen uğur kardeşimi bende hiç unutmadım :(
    cenazesine katılmak bizede nasip oldu öncelikle ailesine mevlam sabırlar ihsan eylesin mekanı cennet bahçelerinden bir bahçe olsun :) şuanda çok duygu yüklüyüm king teşekkürler

3. İlk gördüğümde cevap yazamadım ağlamaktan.. Şimdi de farklı değilim aslında.. Kendisini tanıyamadım ama bu şekilde öldürülmesi..:( :(

Allah onları bildiği gibi yapsın.. :f196:

Sondaki yazıyı okuyunca da dayanamayıp hıçkırıklarla ağladım..

Mekanı cennet olsun.. Allah'ım ailesine sabırlar versin..:)

Teşekkürker KinG Abi..

4. Haberlerdi izlemiştim, şu an Forumdas ailesine dahil olduğunu öğrenince üzüntüm bir kat daha arttı:(
    Mekanı cennet olsun:) geride kalanlara Rabbim sabırlar versin....

5. İnsanın yüreğini paralayan bir durum okuyunca izleyince ve slaytın etkisiylede gözyaşlarıma hakim olamadım.Böyle hunharca katledilip ardından bişey olmamış gibi elini kolunu sallayıp gezen insanlara ne demeli:( İnsanlık bu mudur:(
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah:)gencecik insana kıyanlara lanet olsun

6. Söylenecek tek kelime bulamıyorum
    Nur içinde yatsın Çok üzücü bir olay

7. Şu anda tüylerim diken diken oldu kendisini tanımak nasip olmasada olay beni çok etkiledi nur içinde yatsın mekanı cennet olsun ...:(

8. ne yazacağımı bilemiyorum
    uğur kardeşimize kıyanların allah
    belasını versin gözyaşları içinde yazmaya çalısıyorum
    kendisini reelden tanımak fırsatımız olmadı ama
    radyoda kısa süreli muhabbet etmek nasip olmustu
    ve çok geçmeden ölüm haberini aldık çok ama çok üzücü bir sekilde
    cenazesine gitmeyi mevlam nasip etti allahtan kederli ailesine sabır dilerim
    king sanada tesekkürler kardesim tekrar hatırlamamıza vesile oldun
    uğurumuzun mekanı cennet olsun :)

9. Uğur'u unutmadık unutamayacağız:(

Hiç dayanamadığım olaylar.Okurken,izlerken ve dinlerken yine tüylerim diken diken oldu..
    Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun Uğur.

Onun içler acısı anısına bu çalışmayı yayınladığın için teşekkürler KinG yazmakta zorlanıyorum duygulandık acısını yeniden yaşadık:(

10. çok üzcü bir olay tv de izlemiştim pispisne denir ya aynen böyle olmuştu bu olay gencecik su gibi deliknalı allah ailesine sabır versin dayanılacak acı değil

11. [SIZE="4"[frame="2 80"]]Evet arkadaşlar gerçekten çok üzücü bir olay ve ne yazıkki bu arkadaş benim iş arkadaşımdı
    ogünü çok iyi hatırlıyorum akşam güle oynaya gönderdik sabahı ölüm haberi gelmişti bize ve inanamadık
    inannamadık ama ne yazıkki ölümü gerçekleşmişdi vede canılerin hiçde acımasızbıçakdarbeleri ile vede sanırımki katiller hala bulunamadı
    allahdan rahmet diliyorum king sanada çok tşrk ediyorum
    [/frame][/SIZE]

12. teşekkürler king bir kez daha böyle olayların yaşanmaması dileğimle nur içinde yatsın

13. tv de izlemiştim bu haberi, çok üzülmüştüm, forumdas üyesi olduğunu bilmek şimdi daha da üzdü. Allahım gani gani rahmet eylesin, ailesine sabırlar versin

14. Sabahın bu saatinde Ezanlar okunurken tüm dualarım Ugur' a :)

Türküyü dinlerken ve Flashi izlerken gözyaşlarıma engel olamadım :(

Mekanı Cennet olsun....

15. Bende bu olayı haberlerden didinleyen ve çokçok üzülenlerden biriyim gencecik hiç suçu yokken canından olması o daha kötü:(

Allahım ailesine ve sevenlerine sabırlar versin :( :(

16. Eco

Eco

ailesine allah'tan sabır diliyorum,
    mekanı cennet olsun,çok üzücü olay.
    Allahım sevdiği kullarını erken yanına alırmış demekten başka
    cümleler bulamıyorum.
    Allah rahmet eylesin:)

17. allah rahmet eylesin.ailesine sabırlar versin.

18. Allah Rahmet Eylesin.

Bu tarz ölmemeli hic kimse.Aradiklari sahis o bile olsaydi,
    yine de bu sekilde olmamali.

Cok üzücü bir olay.

19. Mekanı cennet olsun geride kalanlara Rabbim sabırlar versin...:)

20. Daha öncede forumdasda duymuş ve çok etkilenmiştim,
    hiç bi bagıntısı olmadığı halde feci bi şekilde öldürülmüş ve üstelik
    katiller sokakta geziyo hala bulunamamış buda çok acı,
    herkes bir gün ölecek ama ugur'a ölüm erken gelmiş,
    Allah ailesine ve sevenlerine sabir versin:( :(