Seni Unutamıyorum...

'Karışık Şiirler' forumunda AsiGüL tarafından 24 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Seni Unutamıyorum...

Gidişini düşünüyorum sanki bin küsur yıl geçmiş,ama hangi binler engel olurki benim seni hergün binlerce kez hissetmeme ve hangi binler unutturabilirki seni ve sana olan hasretimi...Binler belkide onbinler seni unutturamazki..Taşıyamazki böyle bir ihaneti rakamlar..Senin için yanan bir yüreğim var,yıllardır ateşi sönmedi o yüreğin.Bu öyle bir aşkki kalbimde bir türlü dinmedi.Benim hayatımın en önemli anlarıdır üzülmek ve ağlamak..Bazen gözyaşlarımla birlikte çaresiz bir zehirde akar gider damlalarla gözümden...Sana anlatamadığım derdimi gözyaşlarımla akıttığım damlalarla serzenişlerle dökerim kendime dir hep zararım...Herşeyde sen varsın,güneşte sen ayda sen,bendede sen.Ve duydumki insan oğlu hayatta ilk sevdiğini üzermiş...Sevdiğine vururmuş en büyük darbeyi...Sana bağlanmak senin sevdanla yaşamak öyle zorki...Neden yokum denizlerin köpüğü olan merhametli anne şefkatinin yanında zerre gibi kaldığı şefkatli kalbinde...Bunu anlamak öyle zorki...Şimdi hissediyorumki sürgün olmuşum senin kalbinden mabedinden...Şu an yapayalnızım kalabalıklar içinde yalnız ve kimsesiz...Senden ayrı olmak çok ağır geliyo kalbime...Kaldıramıyor bu yükü bedenim...Vuslatın hayalini bile kuramamak ne kadar acı...Yüreğimin tam ortasında sanki her yerinden yaralı kan revan içinde inleyen bir ceylan var...Ben ölümü yaşıyorum aslında sensiz günlerde...Ve biliyormusun kalbim seni sevmekten hiç yorulmadı seni özlemekten çok yoruldu...

Seni Unutamıyorum...

Elanver