Seni Sevdim Ölüm Bile Ayıramadı

'Şarkı Sözü' forumunda masum güzel tarafından 2 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Seni Sevdim Ölüm Bile Ayıramadı
    Sen olmazken hayatım çok anlamsızdı anladım ki sensiz yaşanmıyor sensiz ölünmüyor off off...

sevgi ya işte her devalar her dertler tek umuttur tek sevgidir ölümden beter aylarım bakışlarım plotonik sende oldum bir alkolik her gece içe içe kaderime ağladım uykusuzum dalmışım boş sayfalara bakmışım alıyorum elimede bir kalem ve bir defter yazıyorum sevgimide elimde de bir neşter getirdim sana ben sevgi veya bir haber

Sen olmazken hayatım çok anlamsızdı anladım ki sensiz yaşanmıyor sensiz ölünmüyor off off...

Kelimeler anlamlı çok özeldi anahtarın nerde be giremedim kalbine.Aşkınada göçebe son umuttu son çareydi kaderime isyan yağmur çamur demeden batağa soktu bu aşk beni direncimi kırmadım yılmadım ben bu aşka sevmedim ki ben seni tapıyorum bebeğim tapıyorum bebeğim tapıyorum tapıyorum bebeğim hahh...

Ayrılıktı rüyalarında ağladığım dağladım tek keder bilemedim terk eder ireledindim ben ama bitemedim ben sana şimdi sensiz garibim sensizliğin katili yapamadım sensiz dur diyemedim ben kendime harbidende çökmüşüm çaresiz benliğime şimdi ise hoşçakal dalıyorum hayallere gömüyorum kendimi firar olan ellere.

2. Cevap: Seni Sevdim Ölüm Bile Ayıramadı

off off masum güzel çok ağır bea:(

3. Cevap: Seni Sevdim Ölüm Bile Ayıramadı

Zeus hayırdır dertli gördüm seni :f19:

4. Cevap: Seni Sevdim Ölüm Bile Ayıramadı

Ben değil yaw masum güzel yazmış..:hih:eek:kuyunca karamsarlık bastı :D

5. Cevap: Seni Sevdim Ölüm Bile Ayıramadı

ama çok guzel çok hoşuma gidio