Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın?

Konusu 'Eğlence' forumundadır ve anniccha tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. anniccha Üye

Karşınızdaki Erkeğin Sizi Beğendiğini Nasıl Anlarsınız?
    Seni Seviyor mu Nasıl Öğrenirsin?
    Senden Hoşlanıyor mu?
    Arkadaş mısınız Yoksa Senden Hoşlanıyor mu?

Kızlara büyürlerken çok şey öğretilir. Bir oğlan size vuruyorsa sizden hoşlanıyordur. Kendi kahküllerinizi kesmeye kalkmayın. Ve bir gün muhteşem bir erkekle tanışacaksınız ve kendi mutlu sonunuzu yaşayacaksınız. İzlediğiniz her film anlatılan her hikaye bizi bunu beklemeye zorlar. Üçüncü sahnedeki sürpriz beklenmedik aşk ilanı.Kaideyi bozan istisna. Ama bazen mutlu sonumuzu bulmaya okadar fazla odaklanırız ki. İşaretleri okumayı.Bizi isteyenleri istemeyenlerden, kalacakları gideklerden ayırmayı öğrenemeyiz.

Senden Hoşlanıyor

Seninle konuşurken gözlerine bakışlarını kaçırıp senin gözlerine bakamıyorsa ve konuşmakta zorlanıyorsa matematik dersinde yanına oturmak için mazeret uyduruyorsa...
    Arkadaşları hatta kankaları yanındayken seni görmezden geliyor olabilir. Bunu kişisel alma sadece senden hoşlandığını bilmelerini istemiyordur.
    Seni güldürmek için garip şakalar yapıyorsa.
    Seni göreceğini bildiği günlerde kendi gözlerinin rengine uyan yemyeşil bir kazak giyebilir ve sen ona iltifatta bulunduğunda omuzlarını silkerek “ Ne? Bu eski kazak mı?” diyorsa.
    Telefon numaranı alıp arayacağım dediğinde arıyor veya mesaj atıyorsa.
    Okuldan eve dönerken seninle Ipod kulaklığını paylaşıyorsa ve senin için indirdiği duygusal parçaları dinlemen için Green Day atlamana izin veriyorsa.
    Seni can kulağıyla dinliyor ve konuşurken senin arkandaki diğer kızları kesmiyorsa.
    Seninle konuşurken göz bebekleri büyüyorsa.
    Seni eğlendirip harekete geçirmeye çalışıyor ve dikkatini çekmek için herşeyi yapıyorsa.

O Sadece Bir Arkadaş

Senden en iyi kız arkadaşının telefon numarasını istiyorsa.
    Seninle beraberken üstünde en garip eşofman altıyla Cuma akşamı oturmuş televizyon programı seyrediyorsa.
    İkinizinde eş bulamaması durumunda mezuniyet balosuna birlikte gitmek için plan yapıyorsa.
    Sınıftaki diğer güzel kızlar hakkında senin fikirlerine danışıyorsa.
    Seninle konuşurken gözleri etrafı taramaktaysa.
    Bir arkadaşın fotoğraf çekerken sana tavşan kulağı yapıyorsa.
    Seninle genel olarak hep spor hakkında konuşuyorsa.
    Hayatındaki diğer erkeklerden rahatsız olmuyorsa hatta son erkek arkadaşınla çok iyi anlaşıyorsa.
    Eğer sen de rüyalarının kızıyla tanıştığını sana söylediğinde onun adına sevinebiliyorsan.​
  2. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın?

O beni seviyor BENDE onu çok seviyorum
  3. erkk

erkk Ziyaretçi

ama gardasım şimdi yağni ayıp olmasında öle olmazki dersin la beni seviyonmu böle sırıtarak :D hee derse yada gıcık edip itişirse seviyordur. son nokta
  4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bence bu erekeğe göre değişir(kıza) yaşadığınız hayal ya da saçmalık olabilir , ilk önce ona söyleyi verin:)
  5. Misafir

Misafir Ziyaretçi

çok iyi anlatıyor bir siteye daha baktım ondada herşey uyuyor demekki benden hoşlanıyor zaten onuda söyledi ama söylemek için söylediğini merak ediyordum ama öyle değilmiş zaten sınıftaki çoğu erkek benden hoşlanıyormuş söylüyorlardı.ulaş diye biri var önce bana aşık olduğunu söyleyip başkasına baktı mesela burak da öyle yaptı ama diğerleri öyle yapmıyordu ama size söyliyeyim kızlar güzel olmak hem çok iyi birşey hemde çok zor birşey çünkü senin için kavga ediceklerini söyleyince iyi hemde sizi sevdiğini söyleyip başkasına bakması çok acı birşey çünkü benim gibi bir kızı bırakıp başka bir kıza bakması çok zor nasıl diye kafanızın etini yersiniz bu çok kötü birşey.
  6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

çoook yardımcı oldu :D demekki o da beni seviyomuş :D
  7. Misafir

Misafir Ziyaretçi

offf yha kafam iyice karıştı şimdi hey bana akıl verin arkadaşlar.. hiç konuşmadık göz göze gellmedik ama ben ona bitiyorum ne yapmalıyım.. =(((
  8. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bakışlar herşeyi anlatır. Beni seven erkeğin bakışlarından anlarım sevgisini.
  9. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ya şey bizim okulda varda benimle konuşuyo şakalar yapıyo sınıfta ama kantine gelince 2 yabancı gibi oluyoruz..bide bunun eski sevgilisi var kız peşini bırakmadı acaba beni seviyomudur? sürekli göz göze geliyoruz.kaçamak bakış atıyo bazen.çok merak ediyorum.dün başım ağrıyodu karşıma geçip beni güldürmeye çalıştı ben gülemeyince bozuldu biraz ve gitti ne yapsam lütfen cevap... (sıla)
  10. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ben mustafayı çok seviyorum ve o burda yazanların hepsini yapıyor. demek ki beni seviyorurrrrrrrrrrrrrrrrrr
  11. Misafir

Misafir Ziyaretçi

yeşil gözlü çok yakııklı demek ki oda beni seviyor çok mutlu oldum ya
  12. Misafir

Misafir Ziyaretçi

çok teşekkürler abdullah
    beni seviyor bende onu seviyorum
  13. Misafir

Misafir Ziyaretçi

hayatıma zamansız gırıp buyuk yer we noktada bulunması lazım ewet o bnm erkegim dıyebılıyım ben onaa cnku gercektende aradgm erkegi buldum benn ii warrrrr ıyıkı hayatımda ve bana aitt dgru bı erkk snnleyken goz bebekleri buyuyorsa gercektende hoslanıyorrrrr
  14. lava

lava Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

valla genelde muhabbeti hoş tutuyorsa birazcık da muhabbeti hoş arkadaştan farklı olarak benimle ilgili şeyleri de merak edip soruyorsa genelde hoşlanıyor olduğunu düşünürüm. ama muhabbeti bel altı konuşara çekme çabası da ayrı bir işaret böyle muhabbetleri yapanların hoşlanmaktan ziyade güdümlü bir davranışta olduğunu, açık fikirliyim altında karşıdakinin rahatsız olup olmadığını önemsemeyen kaba insan profili çizdiğini düşünürüm.
  15. Misafir

Misafir Ziyaretçi

evet doğru ben 6. sınıftayken 5 tane erkek bunların hepsini yapıyodu ama en sonunda itiraf ettiler.şimdi ise 7. sınıftayım bügün okulun ilk günü ama bu sefer daha fazla erkek bunu yhapıyor 11 veya 12 kişi biri gözümün içine bakarak konuşur ama ben uzun süre konuşursam gözleri yaşarıyo biri bana vuruyo yada ben ona vurduğumda karşı geliyolar öyle . ama benden hoşlanmayan birine kızarım birşey demez ve bu arada neden kızıyosun fln diyosanız sınıf başkanı olduğum için ve arkadaşlar 1 tasviye sakına ama sakına çok erkek bulunan bir sınıfta başkanlık yapmayın genelde yaramaz olurlar bırakın erkekler yapsın başkanlığı :)
  16. heycanlıyım

heycanlıyım Ziyaretçi

iyiki kız cinsiyetindym.........aynı sınıfftayız ama bndn hoşlndğndn emin değilim bn 7. sınftykn bna çk ykndn azımın içine dşck gbydi arkadaşları dedikodu çkrdı adını vrkm ismyrm ama bn a görede ykşklydı. arkadşları bu seni seviyo sana deliler gibi aşık demişti oğln utnçtn yern dibine grmşti bn tkmmştm bile çck snra bndn uzaklaştı şimdide tkrr yaknlşmaya çlşıyo ama bn izin vrmyrm napcam bn ..
  17. Nogay

Nogay Ziyaretçi

Benim gibi soğuk bir insan soğuk kış günü terliyorsa, kekelemeye başlayıp, sözcükleri unutuyorsa, senden bahsedildiğinde ağzı kulaklarına varıyorsa
    garibimi yakmışınız demektir.
    Beni yaktı, sonra ben onu. Sonra dünyanın en aptal iki insanı olduğumuz için ayırldık. Şiir yazıp geziyoruz duygusallar içinde, uyuyamayarak...
  18. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bence direk seni seviyom dese
  19. NervousGirl

NervousGirl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Erkekte olsan kızda olsan insan karşısındakinnn bakışlatından haareketlerinden aanlıyo. Herkes herkesi sevebbilir ama önemli olan gerçek aşkı bulmaktır eper gerçek aşkı bulduysanda sonuna kadar gidicesin. Ne demiş mevlana FEDAKARLIK YAPMADIĞIN. BİR. AŞKI YÜREĞİNDE TAŞIYIP KENDİNE YÜK ETME! O kişinn senn için doğru insan olduğuna inanıyorsan fedakarlık yapıcaksın. Herşeyi devletten beklemyiin :) Bazzı insanların tipinden ne olduğu belli oluyo zzaten herkese yakınlık gösteren herkese sana davrandığı gibi davranan biri varsa etrafınızda aman uzak durun yoksa olmadık işler açılır başınıza. :) :) :) :) :) :). :) :) :) :) :) :)