Selin şekerci Biyografi

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Tiyatro, reklam ve dizi oyuncusu. Karşıyaka'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir'de okudu. İzmir Devlet Tiyatrosu'nu bitirdi. İzmir'de özel tiyatrolarda çocuk oyunlarında oynadı. Daha sonra içindeki oyunculuk aşkıyla İstanbul'a geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başladı. Kavak Yelleri'nde Zeynep karakterini üç bölüm canlandırmıştır. Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Güzel adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynamıştır.Şuan ise kaçak gelinler dizisinde "Şebnem " rolünde yer almaktadır.

Selin Şekerci Resimleri

selin-sekerci0. selin-sekerci-2. selin-sekerci-5. selin-sekerci-34. seln-54. Selin Şekerci1. Selin Şekerci2. Selin Şekerci3. Selin Şekerci4. Selin Şekerci5.JPG Selin Şekerci6.

2. Cevap: Selin şekerci Resimleri

diziyi hiç seyretmedim ama sadece tanıtımlarını gördüm bu kızda çok şeker birine benziyor

3. Cevap: Selin şekerci Resimleri

Ben pek beğenmedim :f196:

4. Cevap: Selin şekerci Resimleri

"Melekler Korusun" harika yaaaa Hümeyra'nın oyunculuğuna bayılıyorum bennnnnn çok ama çokk güzel bir dizi yakaladıkça izliyorum :f40: