selcuk üniversitesi

'Güncel Bilgiler' forumunda esrarengiz tarafından 10 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. selcuk üniversitesi 2008 Bahar Şenligi

SELCUK ÜNİVERSİTESİ 14-19 MAYIS BAHAR SENLİKLERİ DÜZENLEDİ

Her yıl geleneksel olarak tertiplenen Bahar Şenlikleri bu yılda dop dolu geçeceğe benziyor. Konserler ve çeşitli aktivitelerle finaller öncesi öğrenci arkadaşların moral depolayacağı ve stres atacakları şenlikler 14-19 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Şenlik süresi boyunca birçok aktiviteye ev sahipliği yapacak olacak üniversitemizde; konserler, havayi fişek gösterileri, lazer şovlar ve çeşitli yarışmalar yapılacak.

2. Evet güzel bir aktivite bir sene bende gitmiştim baya kalabalık ve renkli geçiyor bu yılda dışardan insanları alıyorlarmı şenlige bilgi verirsen sevinirim..

Forumdas olarak cümbür cemaat toplanıp geliriz artık..:)

Teşekkürler Esrarengiz..

3. Biz orada okurken şenliği bırak yiyecek tost bulamıyorduk.Neredeeeeee şimdiki gibi ulaşım 2 dolmuş var dı oda zafer ile kampus arasında gelirken kayboluyordu.Dersten sonra lavobaya gitme şansın bile yok gittinmi hapı yuttun kampuste sabaha kadar misafirsin.Dedim ya ulaşım az ne günlerdi çok şanslısınız be kardeş :f106: :f106: :f106:

4. Yok blue arada sosyal bilimler binasında poğca falan satarlardı yahu..
    Ama yetişmen lazımdı yetişemedinde bittimi yandın açsın demek ...:) :)

5. dişçiliğe gidip tost yediğimi bilirim :f106: :f106: :f106:

6. sizler bizdende şanslısınız
    ben okurken sadece tek binaydı
    hiç bir sey bulamazdık..
    neyse şenliklere forumdas olarak gidelim
    (selçuk üniversitesinin forumdaki ilk mezunuyum galiba)

7. o zaman hep birlikte haydi şenliğeeeeeeeeeee

8. Gökkuşağının üst katında akkonaka çok takılırdık...

9. Evim Çukurova Üniversite'sine çok yakın. burada da başladı etkinlikler çok güzel yapmışlar.Sadece müziğin sesi bile yetiyor.Emeğine sağlık ESRARENGİZ:f118: