Selçuk Üniversitesi Öğrencileri

'Bilgi Rehberi' forumunda bluedarkness tarafından 4 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Selçuk Üniversitesinde 1. sınıf Bilgisayar Ve Programlama Okuyorum

Selçuk tan memnunum yalnız Şunu dile Getiremden Duramıcam KONYA'da nedense öğrenciye karsı bi anti lik söz konusu konya'da yasayan öğrenciler varsa bunun farkındadırlar diye düşünüyorum Konyayı kötülemek amaçlı değil ama neden...

2. Cevap: Selçuk Üniversitesi Öğrencileri

Nasıl bir antilik ki bu. Ev mi vermiyorlar kiraları mı yüksek söylüyorlar alışveriş mi yaptırmıyorlar :f40:
    Evet konyalı arkadaşlar. Cevaplayın bakalım neden antilik yapıyosunuz :f196:

3. Cevap: Selçuk Üniversitesi Öğrencileri

öğrenciler her ilde bunu söylerler. bende üniversitedeyken aynısını söylerdim sonra baktım herkes aynı dertten yanıyor mevcut şartlara ayak uydurdum:)
    forumdaşın konyalıları şimdi birer etli ekmek ve mevlana şekeriyle gönüllerini almalısınız öğrenci arkadaşlarımızın :)

4. Cevap: Selçuk Üniversitesi Öğrencileri

Iııııııı benim Konya ve Konya'lılar hakkında konuşma yasağım var.Neyse ortalıkta pek kimse yokkken birkaç tavsiyede bulunabilirim:f196:

Aynı sıkıntıları ben de yaşadım zamanında.Yapacak birşey yok.Sana en büyük abla tavsiyesi Konya kızlarına dikkat et :)

Artık kesin susmalıyım:f22: :)

5. Cevap: Selçuk Üniversitesi Öğrencileri

Kızlar Ayrı Bir dert ona yeni konu acmak lazım :):p

6. Cevap: Selçuk Üniversitesi Öğrencileri

Ya Eve Kız Glince Hır (Halk Tabiriyle) Cıkarıyorlar :f30:

7. Cevap: Selçuk Üniversitesi Öğrencileri

konyalılar geleneklerine baglı insanlardır,ataerkil bi aile yapıları vardır yani yapımız vardır:D daha yenisin biras daha tanımalısın konyalıları sölediklerin karalama olarak adlandırılmasada pekte hoş şeyler deil... her ilde aynı sorun yasanır geldigin yerdeki alışmıslıkların buna sebeb olur...ayrıca konyada bir cok mekan var sana uygun olanı bulmalısın insallah konya seni sever...