Seccade Modelleri,seccade Örnekleri

'El Becerileri' forumunda Ezlem tarafından 10 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Son zamanlarda duyduğumuz ve bir çoğumuzunda evinde olan hazır namazlıklarda çeşitli gizli resimler ile karşılaşıyoruz.
    Evde kendi işlediğimiz namazlıklar en iyisi bence
    Allah bizleri bu seccadelerin üzerinde farzları hakkıyla ve riyazısca yerine getiren kullarından ve seccadelerin şahitlik edeceği kullarından eylesin
    seccade Örnekleri. seccade Örnekleri1. seccade Örnekleri2. seccade Örnekleri3. seccade Örnekleri4. seccade Örnekleri5. seccade Örnekleri6. seccade Örnekleri7.

2. hepside güzel olmuş eline sağlık içinde bi tanesini aldım haberin olsun ezlem he :f118:

3. :)
    Al tabi hamarat arkadaşım benim hatta elin değmişken forumdaş hanımlarına işlersin birer seccade hıı :) :)

4. emeğine sağlık güzel paylaşım... Merak ettiğim halen böyle seccade yapan varmı ki ?

5. çok güzeller bende kızıma işlemeyi düşünüyorum canım

6. Çeyizime işlemiştim bu kadar çok seccade. Kızım olsa yine işlerdim.
    Evet Birbey. Böyle seccade işleyenler hala var :f63:

7. Tabii olmazmı Birbey annem bana bi sürü işletmişti kendime görümceme eltime kayınvaldeme derken parmaklarım helak olmuştu.Tam bitti dedim şimdi benim kızım oldu bende ona işletecem :)

8. ben de çok var isteyen olursa verebilirim :f196:

9. Çok güzeller canım emeğine sağlık evet bende zevkle işlerim sevdiğim bir elişi türü :f40: