Sarı Saça Siyah Kaş

'Moda Rehberi' forumunda Wish tarafından 28 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Sarı Saça Siyah Kaş Kullanan Ünlüler

Biz kadınlar sık sık saç rengimizi değiştirmeyi severiz. Hemen hemen her kadın sarı saçı denemiştir. Peki saçlarınızı sarı yaptığınızda kaş renginizi de değiştirmeyi düşündünüzmü hiç ?Aslında kaşlarımızı boyamaya pek cesaret edemeyiz. Belkide bu yüzden sarı saçla siyah kaş kullanılıyor diye düşünüyorum ama işin aslı öyle değilmiş. Sarı saça siyah kaş bir akımmış ve ünlüler bile bu tarz kullanıyormuş :f30:

Lindsay Lohan

Scarlett Johansson

Kimberley Stewart

Sizce sarı saça siyah kaş yakışırmı ? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

2. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

Hiç güzel olmuyor bence çok sırıtıyor :f84: Sarı saç heme ten rengine hem de kaş rengine uygun olmalı bence ;)

3. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

Bence bu şekilde de daha çekici ve alımlı duruyor.:f196:Gerçi herşey güzelliğe görselliğe bağlı.Makyaj unsuru eminim ki mavi kaşı bile gözümüze güzel gösterecektir:)

4. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

ben hiç sarı renge boyatmadım sevmiyorumda o rengi bana kalirsa ne sacimi nede kasimi boyatirim dogalligi cok seviyorum ben ama zevkler tartısılmaz:)))

5. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

Biraz sıradışı duruyor.:f40: Bir dönem ben de balyaj sarı saç kullandım.Fakat kaşlarım çok koyu olmadığı için çok doğal durdu. Saçım yıpranmadan o tonu tutturana kadar baya uğraştık.Artık kendi saç rengimi kullanıyorum (Daha genç görünüyor :f37:)Bunların gözlerde renkli olunca :f40: biraz şey olmuş...:)

6. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

bunlar cakma sarisin galiba ? ondandr heralde :D

7. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

Kara Kaş Boyanır Mı
    Öpsem Yâr Uyanır Mı
    Sen Orada Ben Burada
    Buna Can Dayanır Mı

Hey Hımbıllı Hımbıllı
    Kaşı Gözü Çıngıllı:f196:
    Eskiler de biliyormuş boşuna adına türkü yakmamışlar;)

8. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

bunu kendin mi yazdin yoksa alinti mi?

9. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

Tabiki de alıntı :oops: ısparta yöresine ait bir türkümüzmüş:f82:

10. Cevap: Sarı Saça Siyah Kaş

isparta'nin gulu meshurdur:D , (sacma bi turkuymus):\