sanalika neden açılmıyor

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Sitem tarafından 20 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar sanalika neden açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Bir süre için Sanalika erişime kapalı durumdaydı.Fakat yenilenmiş haliyle tekrar açıldı.Çerezlerini temizlemeni öneririm.

2. Ben sanalikaya hangi siteden giriş yapabilirim? Bilgisi olan söyleyebilir mi acaba???

3. açın sanalikayı ne olur yaa canım sıkılıyor...
    sanalikasız yapamam bennn

4. sanalikayı açıorum böyle şeyler yazıor yukarıda Warning: session_start(): open(/var/lib/phpsession/9/8/sess_98a89ae4e341951ddacc41c2a603db06, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/sanalika.com/sanalika.php on line 3 :S:S:S

5. bende de 404 yazıyo anlamadım sanalika
    oynuyodum birden bire 404 oldu bilgisayarı yeniden başklatıcam olucak mı acababa

6. 17.02.2013 : ya sanalika açılmıyor karakterinizi yüklerken hata oluştu diyor sıkıldım artık

7. neden bunu yapıyosun neden açmıyosun sanalikayı bendede karakteriniz yükleinreken hata oluştu diyo

8. sanalika neden açılmıyo can sıkıntısından oldüm lütfen sanalikayı acın

9. Ben sanalikaya giriyorum dolan %çubugu görünmüyor.Lütfen yardımcı olun sanalikada bana ulaşmak istiyorsanız sanalika adım bu hesabı genelde ilkasa 2,3 ve güzellik:D *_*adlı cafede bulabilirsiniz...

10. arkadaslar facebooktan girılıyo ama girince 1dk bile gecmeden hata olusu diyor yardımmm