Sanalika Es Oyna Resimli

'Oyun Bölümü' forumunda anniccha tarafından 14 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Sanalika Es Giriş

Sanalika es oynamak için nasıl giriş yapacağınızı resimli olarak aşağıda anlatacağız...

İlk olarak google arama sayfasını açıyoruz ve "Dil Çubuğu" yazan yeri tıklıyoruz...

Daha sonra açılan sayfada "Dilim" yazan yeri tıklıyoruz ve açılan seçeneklerden "İspanyolca" yı seçiyoruz...

Arama bölümüne "Sanalika" yazıp enter tıklıyoruz...

Arama motorunun İspanyolca dilede Sanalika yı aradıktan sonra bulduğu linklerden ilkine tıklıyoruz...

Böylelikle İspanyolca yani es olarak Sanalika sayfasında "Escuchar" yazan yeri tıklıyoruz...

Daha sonra "Nombre de usuario" yazan yere Sanalika kullandığımız nickimizi yazıyoruz... "Contrasenâ" yazan yere şifremizi yazıp, "Introducciôn" tıklıyoruz ve işte Sanalika es giriş yapmış oluyoruz =))

2. bende olmadı ama

3. google i de değiştireiyom google iden çıkmıyom pff

4. bende dil araçları çıkmıyor lütfen yarddım edin kaç senedir oynuyorum es e giremedim sanalikada nolur cevap yazın yardımcı olunn dil araçları yok

5. Heisttre

Heisttre Yasaklı

Yabancı dilde oynamak saçma türkçe varken sanalikayı bıraktım ama olsun sırf sanalikaya benzişyor diye mstar'a başladım :D

6. n güncel müziklerle dans ederken yepyeni arkadaşlıklar kurmak ister misin ? O zaman