Sanal Mevlana Müzesi Turu

'Medya Bölümü' forumunda HazaN tarafından 29 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Gez dünyayı gör Konya'yı derler ya hani işte Konya denince akla ilk gelen yerlerden biridir Mevlana Müzesi
    Dünyanın dört bir yanından akın akın ziyaretçi kabul eden Müzeyi görmek kısmet olmadı diye üzülüyorsanız iki seçeneğiniz var bunlardan ilki ilk otobüse atlayıp Konya'ya gelmek ve misafirim olmak (forumdaş dostları için geçerli bir öneri :f63:) ikinci ve daha makul olanı ise zaman zaman bu başlığı ziyaret edip sizlere müzeyi gezdirmeme izin vermek. İkinci seçenek diyenler için yarın ilk tanıtım geliyor :f40:

Wish bunu beğendi.

2. teşekkürler hazancım
    mevlana müzesini görmeyi çok istemişimdir

3. tanıtımı sabırsızlıkla bekliyoruz canım

4. Evet arkadaşlar işte Mevlana müzesi turumuz başlıyor çalışmayı hazırlayan ekibin eline koluna sağlık diyorum çok güzel ve faydalı bir iş çıkarmışlar bende burda sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum..
    Hiç sıkıldım demeyin hep birlikte gezeceğiz biz bu Müzeyi :f106:

Yapmanız gereken flashı mouse yardımıyla hareket ettirmeniz. İyi seyirler hepinize...

Müze Girişi

Ön Bahçe

5. güzel olmuş canım arkadaşım

benim evi de acaba görürmüyüm dedim ama
    :f196:

6. En son geçen mayıs ayında gördüğüm Konya’yı, Mevlana’sıyla müzesiyle tekrar yaşamak güzel olacak yarın ve her zaman…

Teşekkürler Hazan, bekliyoruz! :f40:

7. 2 sene önce gezmiştim. Aşırı kalabalık bunaltmıştı beni. Şimdi yeniden gezme fırsatı buldum sayende. Üstelik sessiz,sakin ve huzur bularak.:f40: Yarınki turu sabırsızlıkla bekliyorum

8. hazan emeğine sağlık çok güzel bi gezinti olacağa benziyor
    bekliyoruz:))

9. emeklerine sağlık HazaN :f118::f118::f118:

turlara ben de katılacağım:f40:

10. Hazancım şimdi linke giriş yap falan zor iş...:f80:
    Ben yarın yola çıkıyorum.
    İstanbul-Konya kaç saat sürer acaba?
    Güzel fikir :f196:

11. teşekkürler canım emeğine sağlık ben izliyemedeim ama denicem daha sonra yeniden :f40:

12. Benide bekleyin. Tura bende katılıyorum :f40:

13. Fazla birşey değil canım altı üstü 9 saatcik beklerim :f40:
    Evetttttt turu henüz kaçırmadınız arkadaşlar daha yerimiz var ama siz yinede elinizi çabuk tutun :f106:
    Bugün sizlerle birlikte Mevlana Müzesinin Şadırvan ve Şeb-i Aruz Havuzu bölümlerini gezeceğiz hepinize şimdiden iyi eğlenceler

Şadırvan Bölümü

Şeb-i Aruz Havuzu

Şeb-i Aruz Havuzu Gece Görüntüsü

14. Uçakla 2 saatçik Öznurcuğum bekleriz:)

Bu arada burnumuzun dibinde biz sanal gezimi yapcaz arkadaşım :DHoş kaç kere gittin diye bir sor hele..;) :

Ama gidemeyenler için harika bir paylaşım ellerin dert görmesin..:f40:

15. hayır ezlem uçakla 50 dakika sadece :f63:

16. Hadi ya ben 2 saat sanıyordum bir saat bile değilmiş ben buradan size bile 1 buçuk saatte geliyorum :)

17. Bir taşla 3 kuş vurucam galiba....
    Hazan, Blue, Ezlem herkes Konya da ne güzel:)

18. gerçekten büyüleyici güzelliğe sahip görüntüler rabbim nasip ederse en kısa sürede ziyaret etmek istediğim yerlerden bir tanesi paylaşımına teşekkürler kardeşim emeğine sağlık...

19. offf süper canım yaa izliyememiştim şimdi oldu sanki dolaşıyormuş gibi oluyor insan ben henüz görme fırsatı bulamadım sayende gitmiş kadar oldum canım harikasın ellerine sağlık :f40: