Samsung Galaxy Tab Pro S Satış Fiyatı

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

İnsanlar neden bu kadar pahalı teknoloji aletleri kullanıyor anlamıyorum. Belki param olmadığı için bana anlamsız geliyor. Gerçi bir yerde okumuştum bu tür pahalı eşyalara karşı bağımlılık besleyen insanlar varmış. Özellikle teknoloji konusunda hızla artan bir bağımlılık olsa gerek. İnsanlar yeni çıkan teknoloji ürünleri için günlerce önden sipariş verip sıraya geliyorlar. Ah zengin olsam demeden de geçemiyorum bu tür insanları gördükten sonra. Evet, Samsung oldukça kaliteli bir marka teknoloji dünyasında. Özellikle telefon ve tablet aldı başını gidiyor diyebiliriz. Hem fiyat hem aksesuar hem kalite açısından. Yeni çıkan bir model var şimdilerde gözde olan. Evet, param olsa kesin benim de bir numaralı teknolojik ürünüm olurdu.

Benim bile ağzım açık özelliklerine göz gezdirdiğim ürün olan Samsung galaxy tab pro 12.2 fiyatı 1.1193 TL den satışa çıkmış tükenmiş bile. Evet, yanlış duymadınız resmen tükenmiş stoklarda kalmamış. Özelliklerine baktıktan sonra değer yahu diyeceğinizden eminim. Zaten ilk amaçları da size bunun dedirtmekmiş. Tabletten alacağınız verimi daha da artırmak istemişler. Hani derler ya tabletten daha öte diye tam bu ürün için söylenmiş bir söz olsa gerek. Benim dikkatimi çeken bir başka özelliği de tabletten e-meetting özelliği sayesinde toplantılara katılabiliyor olmanız. Özellikle ayda bir kere evden çalışma izni veren internet tabanlı şirketler ve çalışanları için oldukça güzel bir uygulama. Ve sizi de cezp edecek, sizi sizden alacak, alıyorum bu ürünü diyeceğiniz bir özellik daha. 10 saate kadar batarya ömrü! Ağzınız açık kaldı değil mi. ben boşuna bir ürüne güzel demem. 10 saat batarya ömrü demek günümüz şarj problemi yaşayan insanlar için derdine deva demek. 9500 mAh batarya gücüne sahip olan bu tablet aslında bu özelliğine göre ucuz bile kalmış fiyatı. Aynı anda 4 farklı ekran sunuyor size. Birinde oyun oynarken birinde maillerinizi kontrol edip diğerlerinde internette gezinebiliyorsunuz mesela. Tam günümüz dijital yerlileri için tasarlanmış bir ürün. Artık biz teknolojinin değil teknoloji bizim hızımıza yetişir oldu.