Samsung Galaxy M Style Fiyatı

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 1 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Samsung Galaxy M Style özellikleri,fiyatı
  Samsung, 2012 yılında Galaxy Ace Plus ile başlattığı rüzgarı yeni bir Android modeliyle devam ettiriyor.Eğer Galaxy SII’yi beğeniyorsanız ama çok pahalı buluyorsanız Galax M Style’lı bekleyin.

  Samsung'un tanıttığı yeni modelin adı Galaxy M Style. Genelde üst seviye cihazları için tercih ettiği Super AMOLED ekran teknolojisini bu kez daha uygun fiyatla tüketiciye sunmak isteyen Samsung, Galaxy M Style modelinde ARM Cortex-A8 mimarisini temel alan tek çekirdekli 1GHz hızında işlemciye yer vermiş.

  4 inç boyutundaki Super AMOLED ekran, 3MP çözünürlüğünde arka kamera, 10mm incelik, 4GB depolama kapasitesi, TouchWiz kullanıcı arayüzü, DBM-T televizyon alıcısı, metalik kasa, Bluetooth 3.0, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi Galaxy M Style modelinin özellikleri arasında yer alıyor.

  Samsung'un yeni isimlendirme politikasına göre M harfi, uygun fiyatlı üst seviye akıllı telefon modellerini tanımlıyor. Güney Kore'de 3 farklı renkte resmi olarak satışa sunulan cihazın fiyatı 500$ civarında. Modelin uluslararası pazara çıkıp çıkmayacağı konusunda açıklama yapılmadı.


  alıntı
   
Yükleniyor...
- Samsung Galaxy Style Forum Tarih
Samsung Galaxy S5 Prime Geliyor Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Samsung Galaxy Glass geliyor Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Samsung galaxy S5 özellikleri ve fiyatı Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Samsung Galaxy S4 Türkiye Satış Fiyatı? Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016