Sakızdan heykel

'Haberler' forumunda HazaN tarafından 21 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. İngiliz öğrenci Ally Rosenberg henüz 17 yaşında ancak, bitirme sınavı için hazırladığı eserle koca koca öğretmenlerini şaşkına çevirdi.

50 arkadaşıyla anlaşan, onlara satın aldığı binden fazla cikleti çiğnettiren, kendisi de en az 50 tanesini çiğneyen Ally Rosenberg, çiğnenmiş cikletleri biararaya topladı ve müyhiş bir heykel yaptı.

Kullandığı malzeme açısından bir ilke imza atan lise öğrencisi, ortaya çıkan sanat eseriyle tam puan aldı.

İşte o ilginç eser

2. o sakızları çiğnerken ağızları yorulmadımı :f196:

3. :f73:

Ben hayatta ellemem o heykeli. Elin çiğnediği sakıza elimide sürmem. ;) :

Çok enteresan bir fikirle yola çıkmış ama semeresi güzel olmuş.

4. sakız çiğnemekten çeneleri yorulmamış mı bunların ya :f20: ama sonuç güzel :f40:

5. :f118::f118::f118::f118:
    Sanat için insanlar uğraşsınlar siz burun kıvırın olmuyor ama yani iki gün sonra ben rica etsem bir sakızda sizin katkınız olsun desem çiğnemiycekmisin dilekcim yaaa :f106:

6. Şekerciime aynen katılırım.. Teşekkürler HazaN Ablacım..:f40:

7. Çiğnemesine çiğnerim HazaNcım. Sen benim çiğnediğim sakızla oynayabilirsen şey yani eline alıp sanat yapabilirsen hemen başlayayım çiğnemeye.Şahsen ben ellemem yani ;) :

8. Hem fikirim :f106: Valla ben okurken bile fena oldum, hemen bu topici terkedim :f106::f106:

9. hiç beğenmedim çok çirkin bakıyor:f106::f106:
    bırakın çiğnemeyi ben asla dokunamam ona :f63:

10. O kadar uğraşmış ve uğraştırmışken
    ortaya keşke güzel birşey çıksaymış :f106:

11. Bizler hala can sıkıntısından balon yapıp duralım cikletleri, adamlar neler yapıyor.:f73:
    Çok ilginç bizde olsa deli derler adama tam not vermişler:f106:

12. önemli olan birşeyi hayal ederek ortaya bir eser yaratmak
    bencek çok güzel ben dokunabilirim teşekkürlerrrrr :f40:

13. Kokarda o şimdi..;) :

14. :f106: Mikrop kaynağı ilk heykeldir heralde
    İlginç gerçekten
    Emeğine sağlık Hazan.

15. ilginç bir çalışma emeğine sağlık HAZAN:f40:

16. o ne yaw adamın gece rüyasına girer yaw. fallah gece hele öle biri karsına ciksin off ALLAHIM offf :f196::f9:

17. Okadar zahmet verilmiş çiğnenmiş güzel bakan bayan heyeli olaydı bari kokulu kokulu :f118::f118: