Sakarya Fırat dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak

Konusu 'Televizyon kanalları' forumundadır ve HazaN tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. HazaN Üye

Sakarya Fırat ne zaman başlayacak
    Sakarya Fırat yeni sezon ne zaman başlıyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen "Sakarya Fırat" dizisi 11 Ağustos'ta yeniden ekranlara dönecek.

Vatan millet aşkını içinden eksik etmeyenlerin severek takip ettiği dizi aynı gün ve saatinde yayınlanmaya devam edecek.
  2. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: Sakarya Fırat dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak

iyi güzelde aynıgün yayınlanacak diyorsun 11 ağustos cumartesi değilmi ayrıca trt nin bugünkü programında böylebirşey yok bari biraz destekli atınki isabetli olsun...
  3. HazaN

HazaN Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    Yer:
    Konya

Bizim konuyu açtığımız tarihe bir bakarsanız zahmet edip o zaman tarihteki farklılığın nedenini anlarsınız. 2010 yılının konusuna yorum yapmışsınız.
  4. Misafir21

Misafir21 Ziyaretçi

bu diziden nefret ediyorum çünkü insanlar ölmeleri kolay gibi sunuyor çok fazla şiddet var. bu yüzden eşimle tartışıyoruz.aile dizisi degil kaldırılsın yeter artık. bu dizi vatan kurtarmıyor...
  5. osman kanat

osman kanat Ziyaretçi

tarih 22 agustos olmuş 11 agustos diyor bilmeyen yorum yapmasın
  6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Misafir21 sen ne anlarsın? İnsanların ölmeleri hiç de kolay gösterilmiyor bir kere. Eğer kast ettiğin insanlar şehitler ise harika saygı gösteriliyor. Teröristleri kast ediyorsan ben onları insandan saymıyorum. Benim evladıma abime kıyan hayvandır hayvan. Ayrıca fatmagül'ün suçu ne?, adını feriha koydum ve diğer tüm dizilerde cinsellik var. Burada vatan var vatan.
  7. atmaca 53

atmaca 53 Ziyaretçi

bu dizide her şey var biraz duyarlı olunda seyredin ama doğru bu insanların çoğu cinsi sapık olmuş böyle dizilerden ne anlarki
  8. Misafir

Misafir Ziyaretçi

misafir 21.beğenmiyorsan git adını feriha koydumu izle artık çekirdek çitleye çitleye .bu diziyi seven milyonlarca kişi var senin lafınamı bakcaklarr.ayrıca çok da güzel birr dizi gerçekleri anlatıyorr.
  9. Misafir

Misafir Ziyaretçi

arkadaşlar...dizi nezamn baslıycak ya bırakın con conları
  10. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Merak edİyorum.bu dİzİdekİ oyuncular nezaman ergenekoncu İlan edİlİp hapİse atilacak.
  11. Misafir_o6

Misafir_o6 Ziyaretçi

Sakarya firat : 12 eylÜl 2012 ÇarŞamba gÜnÜ
  12. Misafir19

Misafir19 Ziyaretçi

arkadaşlar öncelikle bu diziyi severek azleyen herkese teşekkürler.Bu diziyi beğenmeyen insanlarda hiçbir duygu yok.Dizideki anlatılmak istenen konuyu anlamıyolar. fatmagül dür aşkı memnu dur bunların anlatmak istediğini konuyu sorun hepsini en ince detayına kadar anlatırlar size çünkü gerçekten terörle mücadele eden askerlerimizi,orda ne şartlar altında vazife yaptıklarını anlatmaya çalışıyor. Bir vatan evladının bu vatan için önemli olduğunu anlatıyor. Ha o çapulcu itlerin hayatınında ne kadar anlamsız ve önemsiz olduğunu vurguluyor çünkü bunlara insan denilemeyecek kadar insanlktan çıkmışlar bi en sevmediğim hayvan sırtlandır o bile bunlar yanında sevimli kalıyo benim için neyse boşverin hocam ben bu diziyi izlerken göğsüm kabarıyor trt ye çok teşekkür ederim böyle bir güzelliği bizle paylaştıkları için allaha emanet olun.
  13. Misafir

Misafir Ziyaretçi

evet bende katılıyorum arkadaş beyenmiyorsan izleme sana izle diyenmi varrrrrrr