Sagopa Kajmer(Karakalem Resimleri)

'Resimler' forumunda Wish tarafından 9 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. 1998 tarihinde, halen aktif olarak yaşamını sürdürmekte olan Kuvvetmira oluşumunu kurarak Türkçe Rap müziğine yeni bir soluk getirmiş olan Türk müzisyen, dj, mc ve yapımcı. Kendisi gibi Rap müzik sanatçısı olan Kolera (Esen Güler Özyavuz) ile evli olanSagopa Kajmer, son olarak 2010 yılında Kolera ile beraber Bendeki Sen albümünü piyasaya çıkartmıştır.

Kendisi gibi müzisyen olan ve Kolera sahne adıyla tanınan eşi Esen Güler ile beraber de çalışmalara imza atan Kajmer, eşiyle beraber 2007 yılında İkimizi Anlatan Bir Şey ve 2010 yılında ise Bendeki Sen adlı albümleri piyasaya çıkarttı.

Sagopa Kajmer'in karakalem Resimleri
    Sagopa Kajmer Karakalem 1. Sagopa Kajmer Karakalem 2. Sagopa Kajmer Karakalem 3. Sagopa Kajmer Karakalem 4. Sagopa Kajmer Karakalem 5. Sagopa Kajmer Karakalem 6. Sagopa Kajmer Karakalem 7. Sagopa Kajmer Karakalem 8. Sagopa Kajmer Karakalem 10.

2. şarkı sözleri sandım bir anda bana sagopa demeyin diyecektim geçenlerde akıllının biri bir radyoda almış sıraya bir sagopa şarkısı şarkı bitene kadar sabrettim deli oldum şimdi farkeder diye ama dayanamadım yazdım cevap ne biliyormusunuz :f196:
    Ablaa ne oldu nerde ne diyor demezmi kız :f19:

3. kuzen bunlar super ya

4. 2.sıne bayıldım..sagoo kaf kef

5. Karizma konuşuyor =)))
    HeLaL oLsun o resimleri yapana...

SaGo KaF.. KeF !!!!

6. Teşekkürler .. Güzell ..