Saç Bantı Kullanım Önerileri

'Kadınca' forumunda Merve tarafından 10 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Saç Bantı Kullanım Önerileri

  Harika bir asimetrik ense topuzunu saç bandıyla tamamlayabilirsiniz. Özel bir davet için çok ince modelleri seçmeyin. Işıltılı ve saç renginizin içinde kaybolmayan bir bant kullanın. Küpe seçimine de dikkat! Eğer çok ışıltılı bir saç bandınız varsa küçük küpeler takın.

  Kısa saçlarınız artık sürekli aynı görünmek zorunda değil! Bir değişiklik istediğinizde ya da saçlarınızı uzatmaya çalışırken girilen garip saç boylarında rahatlıkla bant ve taçları tercih edebilirsiniz. Sade saç bantınızı çıtçıtlı tokalarla da süsleyebilirsiniz.

  Kocaman bir kurdele çok sevimli görünmüyor mu?

  Hatta bunun için gidip bir taç almanıza gerek yok. Siyah bir kurdele ya da tül fularla saçlarınızı hediye paketi gibi süsleyebilirsiniz. Çok uzun görünmemesine ve saçınızın ayrımıyla alakasız görünmemesine dikkat edin.

  Çok ince taçlar sofistike kadınların tercihi!

  Özellikle doğal tonlarda ya da düz metalik renklerde bir tane ince taç alın. Ne kadar çok işe yaradığına inanamayacaksınız!

  'Statement' adı verilen iri taşlı aksesuarlar 2012'nin trendi oldu. Buna saç bantları da dahil! Elbette böyle bir saç ayrıntısının sade bir kıyafet gerektireceğini de unutmamak gerekiyor.

  Yaz sokaklarının rahat kadınları için de penye saç bantları var!

  Çocukluğumuzda saçlarımızın önümüze düşmemesi için kullandığımız saç bantları şimdi bohem trendle birlikte döndü. Tam olarak saçlarınızın renginde ya da tezat bir renk kullanabilirsiniz.


  kaynak:elmaelma
   
Yükleniyor...
- Saç Bantı Kullanım Forum Tarih
Cemil meriç'in hayatı kısaca Biyografi 18 Ekim 2016
Niçin Allah'a şükretmeliyiz kısaca Sorularla İslamiyet 18 Ekim 2016
Amaç sonuç ilişkisi ne demektir? kısaca örnekler Sözel Dersler 17 Ekim 2016
Kanın görevleri kısaca Sağlık bilgisi 25 Eylül 2016