sabri geyikleri 2012

'Eğlence' forumunda Sitem tarafından 25 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. 2012 sabri geyikleri
    sabri sarıoğlu Geyikleri 2012

*hac yolculuğuna uğurlanan sabri sarıoğlu nun Londra ya uçtuğu açıklandı...(Ş.e)

*19 mayıs gençlik ve spor bayramında günün anlam önemini anlatan konuşmayı yapan sabri sarıoğlu dinleyenleri yasa boğdu(Ş.E)

*Bana adam verme bana adam tutmayı öğret. - Sabri Sarıoğlu

*Hayat bi futbolsa,neden ortaları hep Sabri Sarıoğlu açıyor lan !!

*Trt 1 resmen Sabri Sarıoğlu ile dalga geçti biraz önce, Sabriüzerine yapılan şakaları yayınladı ''futbola tepki olarak doğdu'' falan :)

*Bazı insanlar çok Sabri Sarıoğlu.. Yaptıklarına anlam veremiyorsun..

*Sabri Sarıoğlu dış devletlerin Türk futbolunu bitirme amacıyla özel olarak yetiştirdiği bir ajan olabilir !

*Megan Fox güzel ama bir Sabri Sarıoğlu değil.

*Sabri Sarıoğlu kaleyi ne kadar düşünüyorsa ben de onu o kadar düşündüm. Ama olmayınca olmuyor işte.

*Ben yanlışlıkla 2013 e girmişim..Sabri Sarıoğlu

*Sabri Sarıoğlu gibi evlat olsa bende eldivenle sevilirdi

*"Eboue'nin yokluğunu hissettiniz mi?" sorusuna Terim; "Hayır ama Sabri'nin varlığını hissettik" cevabını verdi

*Sabri milletvekili olsaydı, her sözü meclisten dışarı olurdu.

*Sabri ilk defa bir maçta 55 numaralı formasının hakkını verdi.

*Sabri’yi ayakkabı boyasıyla siyahi yapıp, Eboue’nin yerine Afrika Kupası’na gönderseydik.

*hayat... ender kaleyi bulan Sabri Sarıoğlu'nun şutları gibisin!

*Ve maçın ardindan sabri konuştu: Ben çıkmasaydim nah kazanirdik.

*Sabri'nin yaptığını dünyada kim yapsa Şike yapti derler.Sabri yapinca gönül rahatliğıyla şaka diyebiliyoruz.En azından bu iyi bişey.

*Top Sabri'nin sanırım, mecburiyet olmasa neden oynatsınlar ki bu adamı.. ?

*FATİH TERİM BAŞARISININ SIRRINI AÇIKLADI;SABRİ SAKAT... (erol köse)

*Fatih Terim'in 'Kaleyi görür görmez vuracaksınız!' talimatına uyan Sabri,tatil için gittiği Bodrum'da 'Bodrum Kalesi'ne sağ ayakla vurdu...

*Sabri donene kadar toplayabildigimiz kadar puan toplamaliyiz.. Aman cocuklar dikkat..

*Takımdan ayrı koşu yaparken kaybolan Sabri'yi, Bayburt'lu korucular buldu. Sabri'nin Bayburt yolculuğu halen gizemini koruyor.

*Sabri'nin yarınki Belediye maçında oynama ihtimali üzerine Galatasaray taraftarında öfkeli bekleyiş sürüyor.

*Bu ülkede siyaset Galatasaray gibi. Solda kimse yok, sağda Sabri..

*bütün erkekler aynı diyen kız, insaf et! elini vicdanına koy ve söyle ;sabri mi , messi mi?

*sabri'nin iyileşmesi ile ilgili habere "G.Saray'da Sabri sevinci!" şeklinde başlık atmış sporx

*Bu gece 2012'ye girerken herkese sağlık diliyorum .. (09.01.2011 -Sabri Sarıoğlu)

*Fatih Sultan Mehmet İstanbul fethinde topların başına sabriyi koysaydı kesin İstanbul yerine adapazarını fethederdi.

*Geyiklere bakılırsa Sabri Samsun'a çıkmış.

Twitter'da Aralarında ünlülerin de olduğu Sabri yorumlardan bazıları şöyle:

- Ahmet Hakan: Fatih Terim’in, Sabri takıntısı bittiği gün bu takım uçar.

- Şahan Gökbakar: Sabri is back. +Sabri = -2 ise -Sabri = ? Denkleminde soru isaretini bulunuz.

- Nihat Doğan: Yine bir Sabri klasiği, muhteşem bir asist ve maalesef Samsun 2 oldu.

- Sabri’yi ayakkabı boyasıyla siyahi yapıp, Eboue’nin yerine Afrika Kupası’na gönderseydik.

- Sabri seni Arkeoloji Müzesi’ne bağışlayıp, yılda bir ziyaretine gelmek istiyorum.

- Sabri Sarıoğlu, 26 Temmuz 1984’te modern futbola tepki olarak doğdu.

- Sabri milletvekili olsaydı, her sözü meclisten dışarı olurdu.

- Sabri ilk defa bir maçta 55 numaralı formasının hakkını verdi.

- Top Sabri’nin sanırım. Mecburiyet olmasa neden oynatsınlar ki bu adamı.

- Sabri’yi eleştireyelim, uzun zamandır sakat ve fizik olarak yüzde 20’lerde. Terim’in tercihi hatalı.

- İçimizdeki futbol sevgisinin “dışa vurumu” Sabri.

- Sabri, Barcelona’da oynasaydı iki senede herkes kahrından alkolik olurdu.

- Galatasaray Sabri’yle kuzu, Sabri’siz aslan.