Sabit Telefon Yönlendirme Nasıl Yapılır

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Merve tarafından 2 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Sabit Telefon Yönlendirme Nasıl Yapılır

Sabit Telefonda Yönlendirme Nasıl Yapılır

Çağrı yönlendirme;
    Arayanların sizi kolayca bulabilmesi için bulunduğunuz yerdeki telefona yönlendirme yapabilirsiniz. Diyelim ki, bulunduğunuz yerin telefon numarası (245 55 55) olacak. Kendi telefonunuzun ahizesini kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 21 * 245 55 55 #) yazacaksınız. Yeniden evinize döndüğünüzde bu işlemi iptal etmek istiyorsanız, (# 21 #) yazmanız yeterli.

Ev telefonunu yönlendirme;
    Seyahate cep telefonuyla gideceksiniz, ama evinizi arayanlar olabileceğini düşünüyorsunuz… Cep telefonunuzun numarasının (0 532 222 22 22) olduğunu varsayalım. O halde, ev telefonunu cep telefonunuza yönlendirmek için ev telefonunuzun ahizesini kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 21 * 0 532 222 22 22 #) yazacaksınız.

alıntı

2. Cevap: Sabit Telefon Yönlendirme Nasıl Yapılır

peki sabit telefon hack nasıl yapılır. baskasına ait telefonu istediğim telefona telefonun basına gitmeden yönlendirmek istiyorum.
    yani ahmetin telefonu var ve ben ahmetin telefonunun yanına gitmeden ahmetin telefonunu mehmetin telefonuna yönlendircem?

3. Cevap: Sabit Telefon Yönlendirme Nasıl Yapılır

peki bunu yani evi cebe yönlendirmenin iptali nasıl olcak!

4. Bende Karel büyük ahizeli telefonu yönlendirmeyi gerçekleştirebilirken, taşınabilir Philips dek yönlendirmesini başaramadım. acaba iki ayrı sabit hat tek bir cep telefonuna yönlendirilebiliyormu?