Rüyamda cenaze namazı gördüm

'Soru Cevap' forumunda Misafir tarafından 27 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

  1. Rüyamda tanımadığım genç bir adam ölmüşcenazenin giysileri üzerindeydiküçük bir topluluk namaz kılıyor namaz bittikten sonra içlerinden en baştaki adam (tanıdığım biri)cemaate dönüyorarkadaşlar benim gördüğümü sizde gördünüz mü diyorbu arkadaş içimizde ameli en iyi olandı ama kalp gözünüzle bakın diyorbir anda herkes görebiliyor cenaze sürekli yanıyor ama tükenmiyorsonra dehşet içinde uyandım merak ediyorum rüyada cenaze namazı görmenin tabiri nedir.
     
  2. Cevap: Rüyamda cenaze namazı gördüm

    ncelikle rüyanız hayırla vesile olur işallah. Rüyada cenaze görmek aslında iyiye işarettir. Cenaze namazı görmek de aynı şekilde yaşantınızda güzel bir değişiklik olacağı anlamına gelir.

    Rüyada cenaze alayını takip etmek; Yeni bir hayat kurmaya, yeni bir eşle tanışarak çocuk sahibi olmaya, cenazede kalabalık görmek; cenaze sahibinin bir işte en üst düzeye geleceğine, cenazenin uçtuğunu görmek; o civardan önemli birinin öleceğine,cenazenin bir yere bırakılmış olduğunu görmek; ölü tanıdık değil ise rüyayı görenin hapis yatacağına, cenaze taşımak; yüksek mevkide bir insan ile tanışarak ondan fayda görmeye, cenaze arkasından ağladığını görmek; sonunun iyi olacağına, cenaze işleri ile uğraşmak; görenin düğün hazırlıklarına girişeceğine işarettir.
     
Yükleniyor...
- Rüyamda cenaze namazı Forum Tarih
rüyamda babam benim saçımı kesiyordu Sorun Cevaplayalım 20 Şubat 2011
rüyamda ltın künye ve kelepçe Sorun Cevaplayalım 11 Ocak 2011
Şehzade mustafa'nın cenaze namazını kim kıldırdı Osmanlı Tarihi 13 Şubat 2014
Rüyada Cenaze Görmek Ne Demek? Rüya Tabirleri 1 Eylül 2013