Rüyada Yılan Görmek Nedir?

'Rüya Tabirleri' forumunda Yasemin tarafından 4 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar bugün sizlere gördüğüm bir rüyayı ve ardından bu rüyanın ne anlama geldiğini paylaşacağım.

Öncelikle çok kısa olarak rüyamı anlatayım rüyamda gördüğüm yılanı ortadan ikiye bölüyorum fakat bir türlü öldüremiyorum sürekli yeniden canlandığını görüyorum hatta yanımda küçük oğlumda bulunuyor oldukça ürkütücü bir rüyaydı gerisini hatırlamak bile istemiyorum açıkçası!

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/ruyada-yilan-gormek-89100.jpg]ruyada-yilan-gormek-89100[/IMGALT]

Evet bu rüyanın tabirine geçelim rüyada yılan görmek nedir ne anlama gelir kısaca anlatmaya çalışalım.Rüyada görülen yılan gerçek yaşamda belkide çoğumuzun korktuğu bir hayvandır.Zararlı olduğu kadar zararsız olanlarıda bulunmaktadır.Rüyada yılan görmek her türlü düşmana delalet etmektedir.Özellikle çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra, gibi yılanları görmek çok daha da tehlikeli düşman anlamına gelmektedir. Rüyada yılanı evde görmek düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca Rüyada yılan görmek iş hayatınızda karışık ve zor işlerle uğraşacağınıza işaret eder.

Rüyada yılanı öldürmek veya kesmek ne anlama gelmektedir sorusunun yanıtı ise güzel açıkçası buna sevindim zorda olsa yılanı evden dışarıya atabilmiştim çünkü düşmanına karşı galip gelmeye işaret etmektedir.