rüyada saç kestirmek ne demek

'Bilgi Rehberi' forumunda Sibel tarafından 19 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. rüyada saç kestirmek ne demek

rüyada saç kestirmek Erkeğin başını tıraş etmesi hacca, yolculuğa, şeref ve itibara, makam ve mevkiye; Devlet memurunun satını tıraş etmesi görevden alınmaya, Kadının saçını tıraş etmesi kocasının yahut yakın akrabalarından birinin vefat etmesine, Kadının saçının kısmen yahut tamamen kesilmesi eşiyle kavga etmesine ya da musibete, yol açması anlamına gelmektedir.

2. ruyamda sacımı kestırıyodum ne demek

3. İnsanın rüyada saçını görmesi Saç kesmek veya kestirmek ikaza işarettir.
    Rüyada saç kesmek veya kestirmek tehlikeli bir haber irmek kötü haber almak demektir ve dikkatli olunması gerektiğini bildirir. Saçlarını kazıtan erkek iş hayatında tatsız olaylar yaşar demektir.

4. rüyamda saçlarımı tararken bi kısmını birbirine bitişik şekilde kafamdan ayrıldığını gördüm acaba ne anlama geliyo

5. 2ay once annemle babamin ben uyurken sacimi kestiklerini gordum ve cok uzuldum 2ay sonra annemde benim sacimi cok uzun gormus ne anlama geliir ???

6. 2 gündür rüyamda saçımın kestirdiğimi görüyorum ne anlama geliyo lütfen
    cevap verin????????

7. Ruyamde saÇİmİ kestirdim ksaltdim bu ne anlama gelir

8. Rüyada saç kestirmek yaşamınızdaki değişim arzunuzu yada yeni bir başlangıcı sembolize eder. Rüyasında saç traşı olmak, saçlarını kestirdiğini, saç traşı olduğunu görmek aynı zamanda yeni başlangıç, hayatınızdaki istemediğiniz, beğenmediğiniz bir yönünüzü değiştirmek işaretidir.