rüyada kar yağdığını görmek

'Soru Cevap' forumunda Misafir tarafından 20 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. Uzun zamandır rüyalarımdan kurtulamıyorum.. son olarak bu gece oaln olay... buralarda havalar iki gündür çok güzel güneşli bi havamız var rüyama gelecek olursak ... güneşli bi hava ve ben iç mekandayım ne güzel döndü havalar derken aradan bi süre geçiyor ve dışarıya baktığımda kar yağdığını görüyorum aaa ne güzel yağıyor diyip bi süre izliyorum... kısa bi rüya ama merak ediyorum şimdiden tşk ederim...

2. Cevap: rüyada kar yağdığını görmek

Rüyada Kar görmek

Hastalıklardan iyileşmeye, menfaatli şeylere, rızka; mevsiminde yağan Kar üzüntü ve kederden kurtulmaya, mevsimsiz yağması hastalığa, bazı işlerin ertelenmesine, Kar ile ateşi bir arada görmek muhabbet ve sevgiye, Yerde biriken fazla kar yötetimden geleccek sıkıntı ve zorluklara, normal şekilde biriken kara bolluk ve berekete, üzerine kar yağması yolculuğa yahut bir işten zarar görmeye, Kar üzerinde uyumak hapse, yürümek rızık elde etmeye, Yaz mevsiminde karcı görmek sevinç ve refaha, kışın görmek üzüntü ve kedere, Kapalı yerlere kar yağdığını görmek acze yahut hastalığa delalet eder.