Rüyada Kalem Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda By RiZeLi tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada Kalem Görmek
  Rüyada Kalemle Yazmak
  Rüyada Kalem Kırmak  Birine kefil olmaya, ilme, yazma yeteniği olan çocuğa, bir şehre yahut ülkeye; bekar için güzel ve iyi bir kadınla evlenmeye, Elinde bir Kalem olduğunu görmek yemin etmeye, kardeşiyle buluşmaya, Kalemi Mürekkeple görmek evli erkek için eşinin oğlan çocuğğu dünyaya getirmesine, Kalem başarıya, düşmana galip gelmeye, sır saklamaya, cömertlik ve iyiliğe delalet eder.

  Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir.Rüyada Kalemin kırıldığını görmek de kalkışacağınız bir işten zarar edeceğinizin haberidir.

  Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir.Rüyada kalemin kırıldığını görmek de kalkışacağınız bir işten zarar edeceğinizin haberidir.

  Maceraya olan düşkünlüğünüz, başınıza dert açabilir. Bu rüya, yakında büyük başarılara imza atacağınız anlamına da gelir.

  Elinde kalem gören kimse, işe yarayacak birşey öğrenir. Kalemle yazı yazan, sevinç verici haber alır.
   
Yükleniyor...
- Rüyada Kalem Görmek Forum Tarih
Rüyada Divit Kalem Görmek Rüya Tabirleri 2 Şubat 2012
Rüyada rehin alınmak ne demektir Rüya Tabirleri 28 Mart 2016
Rüyada Arkası Dönük Adam Görmek Rüya Tabirleri 16 Şubat 2016
Rüyada büyük abdest bozmak ne anlama gelir Rüya Tabirleri 20 Nisan 2015