Rüyada filin doğum yaptığını görmek

'Soru Cevap' forumunda sevalelb tarafından 5 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. slm arkadaşlar geçen akşam rüyamda filler görüyorum herkezin önünde bir filvar ve sıraylayız sözde dogum yapacaklarmış herkezin yapıyor benim filim yapınca hiçbirşey gelmiyor ve yandada bir adam filine igne yapıyor abi yapılacak birşey varmı deyince ignesini yaptınmı diyor fili alıp arabasının bagajına koyuyoruz o bagajdayken başkabir fil gelip hortumuyla bebek fili çıkartmaya çalışıyor ben bebek fili görünce hemen gidip çekiyorum onu be beyaz bir havluya sarıyorum gucagıma alıyorum (halada tüylerim diken diken oluyor)bana yavru fil anne dedi.sonra onu alıp çocuklugumun geçtigi evime götürüyorum bahçemize çıkmak istiyorum ama iki tane kedi var ve yeni yeni kanatlanmış civcivlerim var kedi birini kanadından kapmış ve korkuyorum bebegime saldıracagından kedinin birini kovalıyorum ama digeri gitmiyor en sonunda kanadını yedigi piliç aklıma geliyor onu verirsem zaten ölecek hiç degilse digerlerini kurtarırım diyorum be kediye atıyorum arkamdan bebekfill bana gülümseyerek anne anne diyerek gelmeye çalışıyor böyle bir rüya gördüm arkadaşlar ve çok etkilendim . (5 yıllık evliyim çocugum yok)

2. Cevap: Rüyada filin doğum yaptığını görmek

Rüyada Fil iyiye yorumlanır..keyfinizin yerine geleceğini simgeler. Rüyada herhangi bir canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir. Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir.