Rüyada ceviz ağacından ceviz koparmak

'Rüya Tabirleri' forumunda çirkinördek tarafından 24 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada ceviz ağacından ceviz toplamak

  Rüyada Ceviz Ağacı Görme

  Rüyada ceviz ağacı huysuz ve asabi bir kimseye, Bu ağaca çıkmak böyle biriyle dost olmaya, Ceviz ağacının yaprakları böyle bir adamdan mal elde etmeye delalet eder.

  Rüyada ceviz ağacından düşmek kötü ve açgözlü bir adamla karşılaşacağınıza yorulur. Ceviz ağacından düşmek ise başınız belaya girecek ancak kurtulacaksınız anlamına gelir.
  Rüyada kurumuş ceviz ağacı para durumunuzun bozulacağını işaret eder. Ceviz ağacı yıkılırsa yakınlardan boyu uzun birisinin ölümünü haber verir.Rüyada ceviz koparmak Rüyada ceviz ağacının meyvelerini koparan kimsenin sağlık sorunları hallolur. Ağaçtan ceviz koparmak, para almak anlamına da gelir.Rüyada ceviz toplamak Rüyada bir agaçtan ceviz topladigini görmek, bir mirasa konacagina isarettir.Rüyada görülen ceviz agaci, cimri, ugursuz, artan mala sahip bir kimsedir.
  Rüyada ceviz ağacına çıkmak Rüyada Ceviz agaci üzerinde oldugunu gören kimse, yukarida vasfolundugu gibi kaba bir kimseye güvenir. Eger agaçtan indigini görse, güvendigi o kimse ile aralarinda olan isi tamamlanmaz. Ceviz agacindan düsüp öldügünü gören kimse, öldürülür, ölmez ise kurtulur. Agaçtan düsüp el veya ayaginin kinidigini gören bir belaya girer, fakat sonra bundan kurtulur. Ceviz agacini kökünden çikardigini gören, bir insani öldürür
   
Yükleniyor...
- Rüyada ceviz ağacından Forum Tarih
Rüyada Ceviz Görmek ne anlama gelir Rüya Tabirleri 24 Temmuz 2013
Rüyada Ceviz Toplamak Rüya Tabirleri 5 Mayıs 2013
Rüyada Ceviz Görmek Ne Demektir Rüya Tabirleri 23 Şubat 2013
Rüyada Ceviz Kırmak Rüya Tabirleri 12 Aralık 2011