Rüyada Bilezik Çalmak

'Rüya Tabirleri' forumunda ZeuS tarafından 23 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada Bilezik Çalmak ne anlama gelir
  ı

  Rüyada koluna altin bilezik, kiymetli bir esyasinin çalinacagina; gümüs bilezik takmak ücret aliyorsa ücretinin veya maasinin kesilecegine; koluna cam bilezik takiyorsa is yerinin degisecegine; bakir bilezik takiyorsa isinden ayrilacagina isarettir.

  Rüyada bilezik çaldırıp kaybetmek, hiçbir zaman olmayacak bir sey için bos yere üzülmekte oldugunuzu gösterir. Bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi kalacagina isarettir. Bir bilezigi sahibine geri verdiginizi görmek, yakinda basinizdan hos bir macera geçecegine delildir.

  Bir baska rivayete görede: Bir erkegin, rüyada elinde bir bilezik bulundugunu görmesi, onun elinin darligina isaret eder. Eger elinde altin veya gümüsten birtakim bileziklerin bulundugunu görse, o kimsenin salih bir adam olduguna hayir ve hasenata çalisan ve onlara öncelik yaptigina isaret eder. Eger düsmanlari varsa Allahu Teala kendisine imdat ve yardim eder.

  Rüyada bilezik görmek; hayırlı işlere ve erkek çocuğa, ölüde bilezik görmek; ölenin ruhunun huzur içinde olduğuna bileziği kolda görmek; merak ve sıkıntıya, bileziği kolundan çıkarmak; dostlarınızla aranızın açılacağına, bileziği kırmak; hastalığa tutulmaya ve fakirlik çekmeye işarettir.
  alıntı
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Şubat 2013
Yükleniyor...
- Rüyada Bilezik Çalmak Forum Tarih
Rüyada Altın Bilezik Görmek Rüya Tabirleri 2 Aralık 2012
Rüyada Bilezik Bulmak Rüya Tabirleri 25 Kasım 2011
Rüyada Bilezik Almak Rüya Tabirleri 25 Kasım 2011
Rüyada Bilezik Görmek Rüya Tabirleri 25 Kasım 2011