Rüyada bebek görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda YAREN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada bebek görme,

  Rüyada yeni doğmuş bebek üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya tabir olunur. Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya (yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.) Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder.

  Başka bir tabire göre; Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan so a kolaylığa işaret eder. Kız çocugunu görmek, sevinçli bir işle karşılaşılacağını işaret eder.

  Diğer bir tabire göre; Rüyada bir erkek bebek görülmesi; müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır. Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır. Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır. Rüyanızda çocuk olduğunuzu ve beşikte bağlı bulunduğunuzu görmeniz; tutuklanacağınıza veya hasta olacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen çocuk eğer beşikte bağlı olmayıp kendi haline bırakılmış ise; o kimsenin aklını zayi edip delireceğine işaret sayılır. Bir kadının rüyasında çocuk olduğunu görmesi; dünyanın kendisice meyletmesine ve ebediyen çocuğunun olmayacağına delildir.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2013
Yükleniyor...
- Rüyada bebek görmek Forum Tarih
Rüyada bebek emzirmek görmek ne anlama gelir Rüya Tabirleri 24 Mayıs 2013
Rüyada Ölmüş Bebek Görmek Rüya Tabirleri 19 Şubat 2013
Yeni Doğan Bebek Rüyada Görmek Rüya Tabirleri 22 Ocak 2013
Rüyada Ölmüş Birini Bebek Olarak Görmek Rüya Tabirleri 25 Temmuz 2012