Rüyada Alay (askeri) Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda YAREN tarafından 16 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada askeri alay görmek,Rüyada Asker Alayı Görmek,Rüyada Alay Görmenin anlamı,Rüyada Alayın anlamı

  Rüyada bir Alay Asker görmek sıkıntıların sona ereceği ve kişinin hiç ummadığı bir olay sayesinde kendine gelecek demektir.

  Rüyanizda asker olarak bir alayda egitim görmekte veya subaylik yapmakta oldugunuzu görmek, büyük bir hükümet adami tarafindan yardim ve iyilik göreceginize; bir alayda bir geçit töreninde bulundugunuzu görmek, kafile halinde bir baska memlekete gidip ticaret konusunda anlasmalar yapacaginiza veya çocugunuzu bir üniversiteye veya bir liseye yazdiracaginiza isarettir.

  Bir Askeri birlikte en önde bayrak tasidiginizi görmek, yasadiginiz yerde ün sahibi olup, adinizin unutulmayacak bir sekilde taninacagina delalet eder.

  Rüyada alay görmek, Gün içersinde işinizde bir aksilik olacağına, kendinizi alay içinde görmek, iş hayatında büyük bir zarara uğrayacağınıza, cenaze Alayı görmek, Aileye felaket geleceğine, kötü bir haber alınacağına, düğün alayı görmek, Aile fertlerinin artacağına, işte sürekli kâr edileceğine, mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine, askeri alay görmek, çevrenizdeki dostlara güvenilmeyeceğine, zarar görülebileceğine ve iftiraya kurban gidilebileceğine işarettir.
   
Yükleniyor...
- Rüyada Alay (askeri) Forum Tarih
Rüyada Ölmüş Halayı Görmek Rüya Tabirleri 12 Ağustos 2012
Rüyada halayık görmek Rüya Tabirleri 5 Şubat 2011
Rüyada Alay Görmek Rüya Tabirleri 16 Aralık 2010
Rüyada rehin alınmak ne demektir Rüya Tabirleri 28 Mart 2016