Robinho Gelir mi?

'Spor Gündemi' forumunda By RiZeLi tarafından 2 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Robinho Gelir mi?

Başkan Yıldırım Demirören'in, “İstiyorum” dediği Robinho için Beşiktaşlılar delirmeye hazır. Forumlarda biraraya gelen taraftarlar Brezilyalı yıldızdan gelecek müjdeli haberi bekliyor.
    Önce Ricardo Quaresma, sonra Guti... Beşiktaşlılar yeni sezonun açılmasını iple çekiyorlar. Çünkü Robinho için Başkan Yıldırım Demirören kolları sıvamış durumda. Camiadaki Robinho rüzgarı, taraftarları da esir aldı. Özellikle Çarşı Grubu’nun internet ortamındaki toplanma adresi olan ve diğer internet sitelerinde Robinho girişimleri olumlu yankı buluyor. Son gelişmeleri yorumlayan taraftarlar, birbirinden ilginç ifadeler kullanıyor, ezeli rakiplere ince göndermelerde bulunuyorlar. İşte taraftarların gözünden Robinho transferi...

- Yıldırım Demirören’i tebrik etmek gerek, bütün varını yoğunu ortaya koyuyor. Helal olsun...

- Yeter Yıldırım Demirören, Avrupa’da alınacak oyuncu bırakmadın. Biraz da rakiplere bırak, onlar da alsınlar. Yoksa Ağustos’ta şampiyonluğu ilan edeceğiz!

- Quaresma’ya gelmez dediler geldi, Guti’ye gelmez dediler geldi. Çekemeyenler anten taksın.

- Ben Fenerbahçeliyim, Beşiktaş’ı yürekten tebrik ediyorum. Hem kendi ismini, hem Türkiye’yi duyuruyorlar. Ama yeter, bu da gelirse ligi izlemem, Beşiktaş maçlarını izlerim.

- Robinho’yu alırsak, değil Avrupa Ligi’nde, katılmadığımız Şampiyonlar Ligi’nde bile şampiyon oluruz!

- Robinho da gelince, delirmemek elde değil.

- Acaba Krasiç’i alıp, Fenerbahçe’ye kiralasak mı?