Rihanna’nın form tutma sırrı ne?

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 22 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

 1. Rihanna’nın form tutma sırrı  Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna her zaman düzgün fiziğiyle ve ideal kilosuylada ilgi odağı olmayı başarmıştır peki Rihanna'nın formunu korumasının sırrı acaba ne merak ettiniz mi hiç.Sizlere aşağıdaki kısa yazımızda Rihanna'nın formunu nasıl koruduğuna dair kısa bilgiler derledik.

  Dünyanın En Seksi Kadınları sıralamasında üçüncü sırada yer alan Rihanna’nın fit olma sırrının düzenli spor yapmaısnd agizli olduğunu biliyormuydunuz.Ayrıca düzenli beslenmeye özen gösteren ünlü şarkıcı sağlığına önem veriyor.1,72 metrelik boyuyla orantılı olarak Rihanna 60 kilo. Ona göre önemli olan beden ölçüsü değil, sağlıklı ve fit görünmek bunuda güzel şarkıcı cidden çok iyi başarıyor.

  rihanna-.

  Rihanna'nın Pazartesi-çarşamba-cuma spor programı aşağıdaki gibidir;

  Karın hareketleri, sıçrama yürüyüşünü de içeriyor. Her bacak için 15 sıçrama yapıyor Rihanna. Jumping Jacks, yani sıçrayıp bacakları açarken kolları yukarıda birleştirme, sıçrayıp bacakları kapatırken kolları yanlara indirme hareketini de 60 kez tekrarlıyor.

  Kardiyo hareketleri, 15 tekrardan oluşan iki setlik şınav çalışması ile 50 tekrarlı yerinde koşu hareketini içeriyor.5 tekrarlı çömelme-zıplama hareketi ile Rihanna, bacak ve karın kaslarını çalıştırıyor.Ayrıca Rihanna kalçalarını da beğeniyor ve güzel formunu korumak için kalça hareketleri de yapıyor ve böylece fit ve zinde görünmeyi başarıyor.

  rihanna-.
   
Yükleniyor...
- Rihanna’nın form tutma Forum Tarih
Tuba Ünsal’dan Selülit Formülü Kadınca 19 Mayıs 2016
Kirpikleri uzun ve kalın göstermenin formülü Kadınca 18 Mayıs 2016
Rekorlar Dünyası Başvuru Formu Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Samsung galaxy format atma nasıl yapılır Teknoloji Haberleri 16 Mayıs 2016