Rihanna Hakkında Bilmedikleriniz!

'Hakkında bilgi' forumunda Yasemin tarafından 7 Mart 2013 tarihinde açılan konu

 1. Rihanna hakkında bilmediğiniz herşey
  Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna hakkında bilmediğiniz öyle çok şey varki hemen sizlere Rihanna hakkında bilemdiğiniz bazı küçük ayrıntıları paylaşıyoruz.

  [​IMG]

  Rihanna günümüzün en genç ve en başarılı müzisyenlerinden biri. Rihanna henüz 25 yaşında! Rihanna'nın müzik kariyerine başlaması 19 yaşında Def Jam plak şirketinde Jay-Z karşısında şarkı söylemesiyle başladı. İlk albümünü 17 yaşındayken yayınladı ve bu albüm haftalarda Bilboard listelerinin ilk 10 yaşındaymış.Sanatçı bugüne kadar 7 Grammy ödülü kazandı. Plak şirketi ile ilk anlaştığı zamanlarda kırmızı ruj sürmesi ve saçını at kuyruğu yapması yasaktı.

  [​IMG]

  Rihanna Eğer müzisyen olamasaydı B planı psikolog olmaktı. Rihanna tam bir Madonna aşığı! Önceden Madonna'ya benzemek istese de şu an kendi halinden memnun.

  [​IMG]

  Rihanna şarkı söylemenin insana iyi geldiğine inanıyor,Çoğu kişinin bilmediği birşey de Rihanna'nın Barbados adısında doğup büyüdüğü.Diamonds' parçsına kadar Rihanna'nın en sevdiği parça Umbrealla'idi.

  [​IMG]

  Çok korkmasına rağmen Rihanna bir gün mutlaka skydiving yapmak istiyor,Çoğu kişi onun adını doğru söyleyemiyor.Rihanna her arkadaşına bir isim takmaya bayılıyor!


  [​IMG]
   
Yükleniyor...
- Rihanna Hakkında Bilmedikleriniz Forum Tarih
Rihanna Camii Ziyareti Yaptı Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Vodafone’dan Rihanna Konser Bileti Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Rihanna’nın form tutma sırrı ne? Medya Bölümü 22 Ocak 2014
Rihanna'nın Başörtülü Resimleri Hakkında bilgi 22 Ekim 2013