Rıdvan Dilmen'den Jubile Kararı!

'Spor Gündemi' forumunda zamaneanne tarafından 15 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Bir dönemin fırtına oyuncularından şimdilerin ise başarılı spor yorumcusu Rıdvan Dilmen hayatı ve son dönemde hakkında yazılıp çizilenler hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

'Bana Söz Ver' programında Gülay Afşar’ın konuğu olan Dilmen, kendisine sorulan tüm sorulara açıkyüreklilikle cevap verdi. Özellikle Aziz Yıldırımla samimiyeti konusunda konuşam Dilmen, "Ben Başbakan’ı, Aziz Yıldırım’ı ve Ferit beyi seviyorum. Öyle bir imaj yaratılıyor ki, birilerini tanıyorum diye sanki bu yerlere gelmişim. Ben bulunduğum yere tırnaklarımla kazıyarak geldim" şeklinde konuştu.

Aldığı Jubile kararını da açıklayan Dilmen, son dönemde pek çok spor programına konuk olarak bağlandığını ancak telefonu kapattıktan sonra arkasından kırıcı pek çok konuşma yapıldığını söyledi. Bu duruma çok üzüldüğünü belirten Dilmen; " Artık çok olağanüstü bir durum olmadığı takdirde, bana küfür etseler dahi, hiçbir spor programına bağlanmayacağım" dedi...