Reza Zarrap Resmi

'Magazin haberleri' forumunda Wish tarafından 27 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. İşte Paylaşılamayan Sevgili Reza Zarrap

reza zarrab.

Günel ile 8 yıl aşk yaşayan daha sonra Ebru Gündeş ile anılan Reza Zarab’ın fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı.
    Reza Zerrab Sibel Can dahil bir cok stara şarkı sözü hediye etmesiyle de medyada sıkça yeralmıştı. Ebru Gündeş´in Osmantan Erkırla ayrılıp Reza Zerab´la birlikte olması magazin dünyasını hareketlendirmişti.

Ancak bu konuda Ebru Gündeş asla bir acıklama yapmamıştı.Aynı sekilde Reza Zerrab cephesi de suskunluğu tercih etmişti. Ve bazı kaynaklara göre de çift Sık Sık yurtdışında ve Antalya da buluşuyordu.Hatta Gündeş´in Erkır´la ayrılığından sonra taşındığı Residence da Azeri işadamının da dairesi oldugu tüm gazetelerce haber hapılmıştı.Son günlerde yazılı ve gorsel basında sıkca yer alan iddia ise Zerrab´ın Gündeş´e iki yuz bin dolar degerinde tek taş hediye ettiği ve daha sonra ailesiyle yaşadığı problemlerdi.Azeri kız Günel ile yedi yıl ask yasayan Zerrab hiç bir şekilde medyaya demeç vermemiş,buna ragmen Gunel televizyon programlarında biten aşkını ve bitme nedenlerini anlatmaktan yorulmamıştı.Reza Zerrab denizcilik işi ile ugrasması ile birlikte Sibel Can dahil bir cok stara şarkı sözü hediye eden bir anlamda modern bir şair.Hatta Ebru Gündeş´in Son albumundeki ´Sadece sevdim´ isimli duygusal sarkısının da söz yazarı Reza Zerrab.

YAREN bunu beğendi.

2. bu sanatçıların hayatını yaşam tarzlarını hiç anlayamadım teşekkürler

3. WisH Bravo sana bir ilke imza attın neymiş bu Reza Zarrap.
    Yılın magazin haber ödülü Wish'e Bence kimsenin yakalamadığı resmi çekmiş:f196::f196:

4. Teşekkür ederim DarK. :oops: Benden kaçmaz. :f106: Forumdas farkıyla Reza Zarrab ilk bizim sitemizde. :f196:

5. Helal diyorum sevgili Dilek ellerine sağlık..:f118:internette en çok arananlar listesindeydi ve bulup ekledin.+repin yolda canım kutlarım:f196:

6. Tebrikler Dileğim büyük bir başarı olarak görüyorum bunu :f40: buda benden olsun:eek:

7. Öyle aman aman da birşey değilmiş :f106:

8. ehhhhh cezbeden para hayatım. O kadar zengin olsam beni de dünya güzeli ilan ederlerdi. :f106:

9. Yaw bu millet bu tipsizi mi arıyomuş ne zamandır.:f30: O kadar yakışıklı insan var. Hey allamm..:f196:
    Ama büyük başarı seninki Şekerciiiimm.Eeee kimin Şekerii yaaa. :f106:Tebrik ederimmm.:f196: