Reza Zarrab

Konusu 'Magazin haberleri' forumundadır ve Wish tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. Wish Üye

Ebru Gündeş, sevgilisi Osmantan Erkır'la ayrıldığını dün basına geçtiği faksla duyurdu. Ayrılığın nedeni ise Gündeş'in son albümü "Evet"teki "Sadece Sevdim" şarkısının söz ve müziğine imza atan Azerbaycanlı Reza Zarrab ismindeki işadamı. Ebru Gündeş ve ünlü yapımcı sevgilisi Osmantan Erkır, dün medya kuruluşlarına geçtikleri fakta ilişkilerini bitirdiklerini açıkladı. Duyuru metninde "Takriben 1,5 yıldır devam etmekte olan birlikteliğimizi, tüm çabalarımıza, birbirimize olan sevgi ve saygımıza rağmen yaşam tarzı ve karakterlerimizdeki farklılıklardan dolayı arzu ettiğimiz sonuca artık taşıyamayacağımızı görerek sona erdirmiş bulunmaktayız" diyen ikili, bu karara saygı duyan herkese de teşekkür etti.

Ayrılığın ardından ikili cephesinden hemen dedikodular da yükselmeye başladı. İddiaya göre Ebru Gündeş'in "Evet" adlı son albümündeki "Sadece Sevdim" şarkısının sözlerini yazan ve besteleyen Azeri Reza Zarrab'la yakınlaşmasının ayrılığa neden olduğu söyleniyor. İbrahim Tatlıses ve Sibel Can gibi ünlü isimlerin albümlerine şarkı veren Zarrab, içinde altı farklı şirket bulunduran Royal Denizcilik şirketinin de sahibi. Yaklaşık iki aydır görüşen çift, ilişkilerini gizli tutuyor.

İŞTE O ŞARKI

Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş için bestelediği "Sadece Sevdim" şarkısının sözleri:

Olmaz sana kalpten sitemim
    Her ne dersem dilimden
    Eğer seni incitirse bu kalp
    İnan sökerim yerinden.
    Anlamıyorsun gönül derdinden
    Neler çektim elinden
    Kaç kere kırdın, kaç kere üzdün
    Beni perişan ettin sen
    Yine de ah etmedim, yine de ah etmedim.
    Sadece sevdim, sadece sevdim ben.

İşte REZA ZARRAB RESİMLERİ
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Nisan 2009
  2. Aysell

Aysell Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Yer:
    İstanbul
    Cevap: Reza Zarrab

Duydum bu dedikoduları ama ne kadar doğru bilemiycem..:f106:
    Ama Osmantan'la Ebrunun ayrılmasına sevindim.. Osmantan kurtuldu ondan sonunda..:f106::f106:
  3. Belinay

Belinay Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    48

aaaa neden e,buşuma öyle diyorsun melegim cok ayıp osmantan da kimdiki zaten ayrılmışlarsa bende çok sevindim ebrucuğuma daha iyileri layık :f20:

:f106::f106:
  4. YAREN

YAREN Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Yer:
    istanbul

Duyumlarıma göre bu vatandaşın resimleri aranıyormuş.:f196:Resmi bulup buraya ekleyene benden +rep:f40:
  5. Wish

Wish Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Ankara

Buyur Yarencim al Reza Zarrap'ın resmini ver repimi :f106:
  6. YAREN

YAREN Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Yer:
    istanbul

İsteyen alsın artık resmi ben napim:f30:Helalinden +rep canım tebrikler:f196:
  7. candy

candy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bende bende :)