Rep İsteme Sanatı...

'Eğlence' forumunda Nevra tarafından 17 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Reple beni ; repleyeyim seni

Repe inanma ; repsiz de bırakma

Repin ne önemi var mühim olan çok olması

Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim...

Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum....

Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum

Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim

İnsanların Allah'a en yakın olanı, önce yorum yazan sonra rep verenidir.

Rep vereni Allah sevdiğine kavuştursun inşallahhhh

Kendim için istiyorsam namerdim,ben bu kadar repi hiç bir forumda görmedim

Bugün bana ; yarın sana

Boş duranı Allah sevmez,haydi durma rep ver,bir tıkla elin eskimezİ nsanların Allah'a en yakın olanı, önce yorum yazan sonra rep verenidir

:f106: :f106: :f106:

2. Buna cok güldüm ya, tam benlik bir söylem....

Ellerine saglik Nevra... :f40:

Valla Rep e tikladim ama yine sıra olayına takıldım,
    ama not aliyorum bu topici :f63:

3. Harikasın Nevra burda yeri gelmişken söylemek isterim belki alakasız olacak ama :f20:
    Arkadaşlar hepiniz rep verebilirsiniz :f63: rep vermek için idari kadroda olmanız şart değil :f17: ... Nasıl mı?
    Hemen anlatmaya çalışayım bir konuyu okudunuz çok hoşunuza gitti ve ödüllendirmek istiyorsunuz :f47: ...
    Eeeee ne duruyorsunuz o halde haydi o zaman ilk yapmanız gereken rep vermek istediğiniz kişinin avatarının hemen altında sürekli oynayan renkli renkli dereceler var gördünüz mü?:) yok yok onlara bişi yapmayın onlarında altına bakın şimdi:f48: ... Ne gördünüz Rep yazısı dimi işte buuuuuu:f47: basın şimdi o yazıya... basın basın korkmayın bişi olmayacak:) . Bastınız ve karşınıza bir pencere açıldı
    .........´isimli üyenin Mesajı hakkında yorum yapmak istermisiniz?
    Evet değerlendireceğim işaretli olsun veee hemen altındaki boşluğa rep gücünüz kadar rep verin mesela benim rep gücüm 10 ahanda oraya 10 yazıyorum ben siz kendi rep gücünüzü yazın ama :f106: yaaa yazın yazın korkmayın sonra tamam deyin işte bu :f40:
    kolaymış dimi :f47: :f47:
    Bir fedakarlık örneği gösteriyorum ve benim üzerimde deneme yapmanıza müsade ediyorum kolay gelsin:f114:

4. Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya:( işte o Benim:f40: :f106: :f106: Emeğine Sağlık : ))
    Hazan Çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim : )))

5. Rica ederim Omar belki bilmeyen dostlarımız vardır dedim oturdum çalıştım çabaladım :f106:
    çok yoruldum çooookkkkkk :)

6. demekki rep isteme sanatıda varmış biz blimiyormuşuk :f106: paylaşımına teşekkürler nevra

7. Kendim için istiyorsam namerdim,ben bu kadar repi hiç bir forumda görmedim:)
    Emeğine sağlık Nevra hepsi çok güzel
    Sen şimdi Rep te istersin :)