reklamcı Belinay :)

'Kısa Bilgiler' forumunda Dark tarafından 4 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Belinaydan reklamlar:f30: Forumdan ilk belinayı seçtim avatar olarak daha müsait
    Sıra diğer arkadaşlarada gelecek bakalım bundan sonra kimin avatarı üzerinde çalışacağız:f196:

YAREN ve Ezlem bunu beğendi.

2. :D :D :D

Çok güzel olmuş yaa bayıldım ben bu reklamaa laf aramızda ben senin bu kadar geveze olduğunu bilmezdim belinay :)Harikaa dark :f40: Ben buna Rep vermicemde neye verçem süpersinnn:f118: :f118:

3. Tek kelimeyle süperdi..
    Meğersem bizim Belinay'da ne maharetler varmış çokda şeker anlatırmış:f30:
    Devamını mutlaka bekiyoruz..:f40:
    Ve ben bu çalışmaya 5 yıldız veririm emeğine sağlık:f118:

4. evet işte gördünüz benden iyi reklam yıldızı olacağını her zaman söylerdi annem dağınık olduğumu söylediğine bakmayın siz :f30::f30:

Teşekkürler Dark harikaydı emeğine sağlık benide reklam,da oynattın ya ne diym sana :)

evet evet ne kadar da şirinim değilmi :f131:

5. mükemmel olmuş valla eline sağlık dark

6. GuL

GuL

Harika bir çalışma yapmışsınız çok beğendim ellerinize sağlık.Çok hoştu teşekkürler

7. harika olmuş eline sağlık dark.ve reklam parasınıda paylaşalım he belinay:f196:

8. ay çok güzel olmuş dark belinaycımda iyi reklam yapmış helal olsun valla.teşekkürler.

9. :f106::f106: Belinayyy o sil süpürden bize de gönder diyecem de madem bu kadar maharetli bu sil süpür ne diye kaç gündür bayram temizliğiyle uğraşırşın be anacım.

Birde arabanın önünüde halletmişin yaaa ne diyim ben sana. :f106: Olsun Nurdin abinin dediği gibi reklamın iyisi kötüsü olmazmış.:f106:

Çok başarılı bir reklam çekimi olmuş :f40: ellerine sağlık DarK.

10. :f40: harika olmuş çok beğendim dark bende isterim yaaa :oops: :f106:

11. ben izleyemedim tekrar gelirim :f9:

12. tskrlr dark ellerine saglık cok güzel olmus :f196::):cool::f118:

13. belinayın avatarı bu reklam işine çok uyum sağlamış güzel bir çalışma olmuş :f118:
    benim avatarım pek müsait gözükmüyor ama çiçeklerde konuşur dark unutma:f106:

14. belinay kız arabayı ne yaptın alemsin :f106:

teşekkürler dark gerçekten çok hoş olmuş :f118:

15. Ayyyyyyyyyyyy dünden beri uğraşırım ama halâ izleyemedimmmmmmmm..;)%20::f46:

16. Emeğine sağlık Dark çok güzel olmuş :f118:

17. :f106: :f106:
    dark birgün gelecek ve senin bizlere böyle güzel bir sürpriz yapacağın aklımın ucundan geçmezdi
    reklam çekimi harika olmuş ama oynayanın güzelliği ve kabiliyetide gözardı edilemez :f106: Çekimlerin kamera arkası görüntüleride varmı ki
    Sultanımmmmmmm o sil süpürden acilen bende istiyorum mümkünse tabi
    Bendende bu güzel çalışmaya +rep
    Devamını merakla ve heyecanla bekliyoruz :f40:

18. :f106::f106:Öldüm GüLmekten Yaa:f106::f106:

19. teşekkürler dark çok güzel olmuş bayıldım:F40::F63: