Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

'Zaman Tüneli' forumunda Aysell tarafından 14 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

?

Recep İvedik'in başarısını neye bağlıyorsunuz?

1. İzleyiciye keyifli vakit geçirmesine

4 oy
    22.2%
  2. Reklamının iyi yapılmasına

0 oy
    0.0%
  3. Şahan Gökbakar’ın şöhretli biri olmasına

1 oy
    5.6%
  4. Kaliteli olmasına

0 oy
    0.0%
  5. Yarattığı tiplemeye

7 oy
    38.9%
  6. Türk Sinemasına yapılmış bir hakaret olarak görüyorum

6 oy
    33.3%
  7. Fikrim Yok

0 oy
    0.0%

1. [​IMG]

İkincisi Vizyona giren Recep İvedik’in Türk sinema tarihinin en fazla seyirci toplayan filmi olmasını neye bağlıyorsunuz?

2. Cevap: Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

Karakter den kaynaklanıyor.Belki biraz abartılı bir karakter ama halkı kendine çekiyor ama ben para veripte sinemaya gidip izlemem.Sinema konusunda katedeceğimiz daha çok yol var.

3. Cevap: Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

elbetteki sadece ve sadece yarattığı tiplemeye bağlıyorum bu kadar ilgi görmesini

4. Cevap: Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

Tabiki "Yarattığı tiplemeye" Başka Neye Olcak..:D

5. Cevap: Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

Yarattığı tipleme sayesinde bu kadar kendinden söz ettirdi bu kadar yoksa bende bu konuda Pardusa katılıyorum daha katedecek çok yolumuz varOR]

6. Cevap: Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

Yarattığı tipleme çok ilgi gördü ama ben bunu Türk Sinemasına yapılmış bir hakaret olarak görüyorum..Komedi bu değil bence..:f84::f19:

7. Cevap: Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

Bence filmin hayranlarının büyük çoğunluğu şahan hayranları

8. Cevap: Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

Aslında bu kadar ilgi görmesinde şıkların hemen hemen bir çoğu mevcut ve medyanın duyarlılığı da etkiliyo ama benim şahsi fikrim biraz sert bir eleştiri ama Türk Sinemasına yapılmış bir hakaret.:eek: Komedi anlayışı bu olmamalı Türkiyede. Yapılan küfürlere hakir hikir gülmek eğlenmek bize ne kazandırırki.:eek: Pardusun dediği gibi Sinemada daha katedeceğimiz daha çok yol var

9. Cevap: Recep İvedik'in Başarısını Neye Bağlıyorsunuz

Ben Şahan diye birini çok fazla tanımıyorum fakat o sevimsiz ivedik heryerde umarım böyle tipler türemez etrafta :)

Şahsım adına Şahan Gökbakar olarak başarılarını görmek isterim ama o yarattığı sevimsiz tiplemeyle halinden memnun görünüyor...