Raw 07 Oynayan Var mı?

'Spor Gündemi' forumunda bjkemre97 tarafından 2 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Oyunda dövüşmek oldukça kolay.

Zaten toplam 4 tuş var. Default ayarlar ile, A" tuşu ring dışına çıkıp girmek, seyircileri gaza getirmek işine yarıyor. "S tuşu ise rakibi tutmaya yarıyor. Ardından yön tuşlarını kullanarak değişik tarzda adamı fırlatabiliyorsunuz. "D" tuşu ile tekme ve yumruk atabiliyorsunuz, "C" tuşu da korunma amaçlı.

Diğer tuşlar da çoklu oyunlarda hedef seçmek falan gibi tuşlar. Bunları kendiniz ayarlayabilirsiniz. Hepsinin tek fonksiyonu olmasına rağmen, birlikte basıldıklarında çok değişik hareketler de yapabiliyorsunuz. Oyunda oldukça fazla hareket var.

Yani televizyonda gördüklerinizin hiçbiri es geçilmemiş. Yerde yatan adama cehennem azabı çektirmekten tutun, ringin iplerine tırmanıp 4 kişinin birden tepesine atlamak var. Hatta süper hareketler yaparsanız, oyun ekranında sol üst tarafta çıkan bir pencerede hareketin tekrarı gösteriliyor.

2. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

hehe yaptım

3. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

İİ ne mutlu sana..

4. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

evet ben oynamıyorum ama ne mutlu sana :f40:

5. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

Sende mi?

6. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

bende 2007 2008 2009 var seyirci coskusu gibi bisi varya o bole %75 den fazlası dolunca senin seyirsının etrafı beyaz oluo o zaman yapar kardes

7. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

Bende 2001 var :D

8. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

öyle bir oyunmu varmış

9. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

Tabi var..

10. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

hepiniz çok saolun

11. Cevap: arkadaşlar yardım aranızda raw 07 oynayan var mı

Hiç öe,nemli değil..