Rapidshare’den Yeni Güvenlik Önlemi

'Teknik Yardım' forumunda DiScOvErEr tarafından 3 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Rapidshare sitesine bugünden itibaren ücretsiz kullanıcı olarak dosya indirmek için giren kişiler yeni yöntemi görünce şaşkına döndü.

Çünkü rapidshare bizim bilmediğimiz açıklarına karşı önlemler alıyormuş. Önceden kedili olarak çıkan dört karakteri okumaya zorlanan kişiler bundan sonra dört, beş ya da yedi karakter oluşan güvenlik kodundan ingilizce olarak neyi yaz demişse onu yazacak.
    Örneğin yukarıdaki resimde kedili dört karakteri girin demiş.

Cossack bunu beğendi.

2. Önce bulmaca cözecek insanlar yani desene :f30: :f30:

3. Yarama tuz bastın dragon sabahtan beri hiç birşey indiremedim bu yüzden...

Ne halt etcem bilmem bu yaştan sonra ing.mi ögrenecegiz bide..

4. Evet şimdi kedi bulacağız, yarın ingilizce kelime kuracağız sonra sırasıyla tek ayak üstünde duracağız, sağ elimizle daire çizerken sol ayağımızla dikdörtgen çizeğiz veeee nihayet rapid bize dosya download izni verecek :f106: :f106:
    Olurrrrrrrrrr başka????? demekten başka birşey gelmiyor aklıma :f20:

5. Ah! sagolsun, bundan sonra elimizde ingilizce sözlük dolaşırız :f106: :f106:

6. Hey Allam yaa kedileri zor seçiyorum bi de ingilizce kelime bulacağım ..Alla alla yaa.. :f20: :f106:

Teşekkürler Dragon..:f40:

7. Yaw buların hangisi kedi.... Gözlük ve sözlük lazım bence...

8. Kedileri zor seçiyordum birde ing çıktı başıma:(

En iyisi bir büyüteç ve ingilizce bir sözlük galiba:f106: yada ben ingilizce öğreneyim birde:f30: :f30:

9. Yakında açık kapatmak için yapboz koyalarsa şaşmayalım
    yine rapidsiz bir sanal düşünemiyorum ne yapalım kedicikli karakterleri bulup gireceğiz :f106: